Wpis z mikrobloga

Wykopowi eksperci rzućcie okiem na mój nowy plan treningowy. Postanowiłem z tradycyjnego splitu przejść na FBW, teraz to wygląda tak:

Dzień 1

-klata wyciskanie płaska

-triceps wyciskanie wąskie

-nogi przysiad

-plecy podciąganie nachwytem szeroko

-plecy wiosłowanie hantlom

-łydki wspięcia

Dzień 2

-klata wyciskanie skos

-barki wyciskanie przód

-unoszenie bokiem

-plecy podciąganie podchwytem wąsko

-plecy wiosłowanie sztangą nachwytem

- biceps uginanie przedramion z gryfem prostym

We wszystkich ćwiczeniach robię 3 serie po 8 powtórzeń, wyjątkiem są łydki gdzie ćwiczę do upadku mięśniowego. Generalnie robię dwa treningi dzień po dniu i jeden dzień przerwy. Dzień1 w środę, dzień2 w czwartek, piątek przerwa, sobota dzien1, niedziela dzień2. W sumie plan nie ma żadnego konkretnego celu, obecnie jestem na redukcji.

#silownia #cwiczenia #mikrokoksy
  • 10
@schody1: Odnośnie klaty, o której mówi @mistra bawiłem się kiedyś w liczenie objętości danego ćwiczenia i dzielenie jej na kilka sesji treningowych w miesiącu. Nie wyszło dobrze :-)

Plan ma cel - pomóc w redukcji. Z grubsza możesz tak, choć nie jest perfekcyjnie

A

Przysiad

Klata

Wiosłowanie

Triceps

B

MC

Podciąganie

Barki

Biceps

Ale ja to bym robił góra/dół, bo w takim układzie jak powyżej codziennie pracują nogi, pośladki, plecy. Jak
@schody1: w środę robisz 2x wyciskanie na płaskiej, czyli mocno uderzasz w klatkę i tricepsy. W czwartek znowu robisz klatę i triceps czyli wyciskanie na skosie i wyciskanie ponad głowę. Gdybyś robił porządne treningi to nie miałbyś siły drugiego dnia.