Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam zamiaru powtarzać.

-brak programu

-odpały lidera

-fatalna retoryka

-Janusz uważa że jest najmądrzejszy, na wszystko ma rozwiązanie

-brak konkretów i liczb

-utopijne idee

-nie szanowanie przeciwników politycznych

-sprzeczne zdania/opinie wsród członków partii

-"zamknięte głowy" nie przyjmują do wiadomości żadnego głosu krytyki, rozsądku

-to całe s----------e bez mózgowej bojówki knp nazywającej wszystko: lewackim, socjalistycznym, komunistycznym jakby nie było innych słów

-poparcie tylko wsród ludzi młodych- bo jak ktoś dorasta to rozumie że to co proponuje Janusz nie jest tak do końca super fajne, sami wyborcy to upolitycznione dzieci mieszkające z rodzicami którzy myszką i klawiaturą chcą obalać rząd bezmyślnie wierząc we wszystko co powie Korwin

-KNP chce przeprowadzać operacje na żywym organiźmie(państwo) wcześniej nie robiąc wcześniej symulacji czy planu

-dziś byle publicysta może pokonać w debacie na temat gospodarki jednego z czołowych członków KNP, ktory sam o nią prosił!

Dlatego ja nie mam zamiaru tego wspierać by potem stać się ofiarą poglądów.

#korwin #knp #krul #4konserwy #neuropa #gorzkiezale #polityka #korwinjugend
g.....l - Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam za...

źródło: comment_IGuwQF5JV1kBo3JBsQ9BTMxffp8prpcH.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-to całe s----------e bez mózgowej bojówki knp nazywającej wszystko: lewackim, socjalistycznym, komunistycznym jakby nie było innych słów


@gkpl: KNP szanuje ale z tego co napisałeś mam zawsze tak wielką bekę :D
  • Odpowiedz
@Pantokrator: lecz się fanatyku.ją też raz głosowałem na korwia ale nigdy w życiu nie powtórzę już tego bledu. A ty wiesz najlepiej że ten kto nie za korwinem ten lewą socjalista i na 100% głosuje na TR. Takimi wpisami potwierdzasz stereotyp kuca
  • Odpowiedz
A kiedy napiszesz prawdę, ze byłeś lewakiem, głosowałeś na TR a nie Korwina, a teraz piszesz te bzdury by zrobić to co ostantio jest modne u lewactwa czyli udawanie że jesteś prawicowcem a tka naprawdę jesteś lewakiem? BO to co napisałeś nie trzyma się kupy, jest głupie i nielogiczne - czyli idealnie pasuje pod lewactwo. Jeśli nie, to również się cieszę, bo tacy ludzie jak Ty nie tyle nie powinni głosować na
  • Odpowiedz
@Yubi: Liznales coś szkoły austriackiej czy tak sobie smieszkujesz, bo smieszkujesz? Chodzi o to, że robienie wyliczeń zawsze będzie obarczone ogromnym błędem, bo w ekonomii nie ma stałych zmiennych.

@Epoche
  • Odpowiedz
@CreativePL: Możę, ale co z tego skoro to prawda? Widziałem już dziesiątki wpisów od osób które mam podpisane w notatkach "lewak" udających prawaków. I dzieje się to coraz częściej i coraz więcej osób to zauważa nie bez powodu.

Być może to niezła taktyka, prymitywna, smutna że lewaki muszą robić coś takiego, bo argumentami i racjami nie wygrają, ale jak patrze to jest skuteczna.
  • Odpowiedz
Do "polityków" KNP nie będzie się można nawet przyczepić o niezrealizowane obietnice, bo przecież nic konkretnego nie obiecywali tylko że sie będą starali, a nie że coś z tego wyjdzie. Zajebisty model marketingu politycznego, wróżę mu świetlaną przyszłość.


@marcin-: Jeden żyd powie, że źle bo KNP obiecuje utopię, drugi żyd powie, że źle bo KNP nie obiecuje niczego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pantokrator:

idziałem już dziesiątki wpisów od osób które mam podpisane w notatkach "lewak" udających prawaków. I dzieje >się to coraz częściej i coraz więcej osób to zauważa nie bez powodu.


Być może to niezła taktyka, prymitywna, smutna że lewaki muszą robić coś takiego, bo argumentami i racjami >nie wygrają, ale jak patrze to jest
  • Odpowiedz
@CreativePL: Śmiesznie to brzmi zważywszy na to że nie lubię Korwina, nie zgadzam się z nim w sporej części i ogólnie uważam go za bardzo mądra osobę, lekko upośledzoną społecznie (nie potrafi się zamknąć i gada o rzeczach które powinno się przemilczeć itd)...

Więc bzdury już są w Twoim założeniu.

Dla mnie lewak to osoba o skrajnie lewicowych poglądach i tyle. Jak ktoś jest w centrum to to widać wyraźnie
  • Odpowiedz
@Pantokrator: To dlaczego uważasz, że autor wpisu to lewak? Bo jedyne co zrobił to stwierdził że nie będzie głosował już na JKM. A ty wysunąłeś wnioski że na 100% głosuje na TR i jest lewakiem.
  • Odpowiedz