Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam zamiaru powtarzać.

-brak programu

-odpały lidera

-fatalna retoryka

-Janusz uważa że jest najmądrzejszy, na wszystko ma rozwiązanie

-brak konkretów i liczb

-utopijne idee

-nie szanowanie przeciwników politycznych

-sprzeczne zdania/opinie wsród członków partii

-"zamknięte głowy" nie przyjmują do wiadomości żadnego głosu krytyki, rozsądku

-to całe #!$%@? bez mózgowej bojówki knp nazywającej wszystko: lewackim, socjalistycznym, komunistycznym jakby nie było innych słów

-poparcie tylko wsród ludzi młodych- bo jak ktoś dorasta to rozumie że to co proponuje Janusz nie jest tak do końca super fajne, sami wyborcy to upolitycznione dzieci mieszkające z rodzicami którzy myszką i klawiaturą chcą obalać rząd bezmyślnie wierząc we wszystko co powie Korwin

-KNP chce przeprowadzać operacje na żywym organiźmie(państwo) wcześniej nie robiąc wcześniej symulacji czy planu

-dziś byle publicysta może pokonać w debacie na temat gospodarki jednego z czołowych członków KNP, ktory sam o nią prosił!

Dlatego ja nie mam zamiaru tego wspierać by potem stać się ofiarą poglądów.

#korwin #knp #krul #4konserwy #neuropa #gorzkiezale #polityka #korwinjugend
Pobierz
źródło: comment_IGuwQF5JV1kBo3JBsQ9BTMxffp8prpcH.jpg
  • 175
@gkpl: fajnie, tylko połowa tego co napisałeś nie ma kompletnie znaczenia, bo oni nie będą rządzić samodzielnie, a może nawet w ogóle nie będą rządzić. cały czas rozchodzi się o to by było choćby parę posłów z liberalnymi poglądami w polskim parlamencie, bo aktualnie jest tylko Wipler. i nawet jakby te 15% zdobyli (wątpię) to i tak to jest 60 posłów. 60 posłów (!!!) na 460 (!!!) TRAGEDIA NARODOWA #!$%@? PAŃSTWO
@krav: radykalna zmiana w połączeniu z populistycznymi hasełkami i niezbyt inteligentnymi twarzami nie brzmi zbyt ciekawie. Zresztą ruch narodowy i liberalizm mają mało ze sobą wspólnego. A już na pewno mniej niż kolibry z KNP.

Partia Korwina to też socjaliści, polecam poczytać de Soto i skończyć z tą antywolnościową retoryką.


@verizon: możesz odrobinę rozwinąć?

@Czarodziej101: chcą mniejszej ingerencji państwa w życie obywateli i to wystarczy, żeby uczynić ich bardziej
@WlasciwosciBetonu: Tako rzecze Huerta de Soto

Socjalizm definiujemy jako każdy system instytucjonalnej agresji wobec wolności korzystania z funkcji przedsiębiorczej. Przez agresję albo nacisk rozumiemy każdą przemoc fizyczną, lub groźbę jej użycia, wobec działającego podmiotu, zastosowaną przez innego człowieka albo grupę ludzi. Wskutek tego nacisku podmiot, który w innej sytuacji bez przeszkód realizowałby swoje przedsiębiorcze działania, czuje się zmuszony do postępowania w inny sposób, niż gdyby działał swobodnie, i aby uniknąć zła,
@loooz: innego rozwiązania nie ma. można oczywiście czekać, aż JKM odejdzie z polityki, z tym, że Polska nie może już czekać.

@gkpl: CO. Hitler zwyciężył w demokratycznych wyborach swoimi komunistycznymi postulatami (jednocześnie tępiąc komunistów zbrojnie). zresztą tak tylko odpisuje na twój post, bo w sumie już wygrałem dyskusję.