Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam zamiaru powtarzać.

-brak programu

-odpały lidera

-fatalna retoryka

-Janusz uważa że jest najmądrzejszy, na wszystko ma rozwiązanie

-brak konkretów i liczb

-utopijne idee

-nie szanowanie przeciwników politycznych

-sprzeczne zdania/opinie wsród członków partii

-"zamknięte głowy" nie przyjmują do wiadomości żadnego głosu krytyki, rozsądku

-to całe #!$%@? bez mózgowej bojówki knp nazywającej wszystko: lewackim, socjalistycznym, komunistycznym jakby nie było innych słów

-poparcie tylko wsród ludzi młodych- bo jak ktoś dorasta to rozumie że to co proponuje Janusz nie jest tak do końca super fajne, sami wyborcy to upolitycznione dzieci mieszkające z rodzicami którzy myszką i klawiaturą chcą obalać rząd bezmyślnie wierząc we wszystko co powie Korwin

-KNP chce przeprowadzać operacje na żywym organiźmie(państwo) wcześniej nie robiąc wcześniej symulacji czy planu

-dziś byle publicysta może pokonać w debacie na temat gospodarki jednego z czołowych członków KNP, ktory sam o nią prosił!

Dlatego ja nie mam zamiaru tego wspierać by potem stać się ofiarą poglądów.

#korwin #knp #krul #4konserwy #neuropa #gorzkiezale #polityka #korwinjugend
g.....l - Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam za...

źródło: comment_IGuwQF5JV1kBo3JBsQ9BTMxffp8prpcH.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba wole brak liczb tam gdzie się tego nie da nawet oszacować niż jakieś zabobonne przewidywania lub po prostu kłamstwa.


@MicNeo:

Wałęsa obiecał mi konkretną liczbę stu milionów złotych


@ibilon: No i przynajmniej było się go o co czepić, tak samo jak innych polityków, którzy nie zrealizowali tego co obiecywali i można im to było wytknąć tak czarno na białym jak ty to wytykasz Leszkowi śmieszkowi. Do "polityków"
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Bądź poważny. Mogę zrozumieć że kuce z liceum na etapie kształtowania tożsamości upraszczają sobie świat "każdy, kto się z nami nie zgadza na pewno jest opłacony przez Tuska", ale taki dorosły facet jak ty, żeby wklejał śmieszne obrazki dla debili? Trochę wstyd
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Ja nie biorę kasy za wpisy, możesz prześledzić mój profil. Wiele rzeczy w KNP mi nie odpowiada. Nawet bardzo, bliżej mi w zasadzie do libertarianizmu, bo jestem bardzie liberalny światopoglądowo. Natomiast coraz bardziej zaczynam krytycznie myśleć o KNP. Pewnie dalej będą mieli mój głos, bo mimo różnic najbliżej mi do nich gospodarczo.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Najlepsze jest to, że oni się rozczarowali, bo nagle 2 miesiące po wyborach zauważyli pewne rzeczy, które również miały miejsce przed wyborami. Świadczy to jedynie o ignorancji i lekkomyślności, bo głosują na partię, która im nie odpowiada. Casus palikociarzy z 2011, wtedy też mentalni gimnazjaliści zagłosowali, bo palikot jest cool i nie lubi Kaczyńskiego, a poza tym będzie można jarać i nagle zonk, Grodzkie i Biedroń w sejmie...
  • Odpowiedz
@marian9131:

c) Nie dopuścimy, by zrównano małżeństwa z innymi związkami seksualnymi i semiseksualnymi. Ten status prawny przyznawany może być wyłącznie związkom mogącym płodzić dzieci.

I jeszcze o aborcji i
  • Odpowiedz
@marcin-: No wstyd. Koleś który głosował dwa miesiące temu nagle w trakcie sezonu ogórkowego zmienia zdanie o 180 stopni i zamieszcza o tym wpis. Mamy dwie możliwości: albo jest kompletnym kretynem albo dostał za to pieniądze.


@LibertyPrime: Napisałem że nie mam zamiaru głosować na KNP a nie że zmieniłem poglądy.

Oczywiscie Tusk płaci mi #60groszyzawpis +dodatki+prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

"Z kogo kretyn? Chyba z ciebie"
  • Odpowiedz
@Czarodziej101: no ok ale nie ma tu nic o ściganiu za odmienne poglądy, też jestem przeciwny temu punktowi dot. małżeństw bo imo państwo tu nie powinno mieć żadnej władzy w ogole, a na pewno rozwiązaniem problemu nie są "związki partnerskie" czy "homomalzenstwa"
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Albo jak np. ja zagłosował na Korwina DLA JAJ, bo (tu się z nim zgadzam) w Europarlamencie wiele do zdziałania nie ma. Na razie się nie zawiodłem, bo zdążył zrobić już z siebie idiotę dwa razy (?). Na wasze: zmasakrował lewaków.

Te komentarze o 60 gr. są śmieszne w obliczu betonu jaki reprezentują dzieciaki z KNP. Tylko, że oni to akurat pierwszy przypadek z Twojej listy.
  • Odpowiedz