Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam zamiaru powtarzać.

-brak programu

-odpały lidera

-fatalna retoryka

-Janusz uważa że jest najmądrzejszy, na wszystko ma rozwiązanie

-brak konkretów i liczb

-utopijne idee

-nie szanowanie przeciwników politycznych

-sprzeczne zdania/opinie wsród członków partii

-"zamknięte głowy" nie przyjmują do wiadomości żadnego głosu krytyki, rozsądku

-to całe #!$%@? bez mózgowej bojówki knp nazywającej wszystko: lewackim, socjalistycznym, komunistycznym jakby nie było innych słów

-poparcie tylko wsród ludzi młodych- bo jak ktoś dorasta to rozumie że to co proponuje Janusz nie jest tak do końca super fajne, sami wyborcy to upolitycznione dzieci mieszkające z rodzicami którzy myszką i klawiaturą chcą obalać rząd bezmyślnie wierząc we wszystko co powie Korwin

-KNP chce przeprowadzać operacje na żywym organiźmie(państwo) wcześniej nie robiąc wcześniej symulacji czy planu

-dziś byle publicysta może pokonać w debacie na temat gospodarki jednego z czołowych członków KNP, ktory sam o nią prosił!

Dlatego ja nie mam zamiaru tego wspierać by potem stać się ofiarą poglądów.

#korwin #knp #krul #4konserwy #neuropa #gorzkiezale #polityka #korwinjugend
g.....l - Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam za...

źródło: comment_IGuwQF5JV1kBo3JBsQ9BTMxffp8prpcH.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@George_Patton: A kto tu broni króla. Jest od 20 lat taki sam. Śmieszny jest ten wpis któryś z kolei mający ten sam cel. Król coś powiedział - obrażam się i oczekuje zlotu wyznawców króla jak i #neuropy który jedyne co robi to hejtuje ale cóż dla każdego jest miejsce na świecie.
  • Odpowiedz
@loooz: Masz problem emocjonalny. Sprowadzasz wszystko do Korwina i atakujesz go personalnie. Z takimi ludźmi jak ty niemożliwa jest dyskusja, bo nawet jak Korwin powie, że 2+2=4 to i tak powiesz, że bredzi bo nie jest ekspertem od matematyki. Skoro każdy z Korwina wyrasta to co się tak przejmujesz?
  • Odpowiedz
Dzięki za analizę psychologiczną. Mogę już zejść z kozetki?

Nie mam problemu z Korwinem, bo nie traktuję go poważnie. Bawi mnie tylko jak traktują go kuce i czasem napiszę co myślę.

Z takimi ludźmi jak ty niemożliwa jest dyskusja, bo nawet jak Korwin powie, że 2+2=4 to i tak powiesz, że bredzi bo nie jest ekspertem od matematyki.


@
  • Odpowiedz
Raczej masz problem z Korwinem - piszesz o nim więcej niż Ci wielbiciele jak ich nazywasz.


@ediz4: No nie sądzę.

Myślę, że 80% kuców nie wie tak naprawdę na kogo głosuje i po wygranych wyborach przez Korwina BARDZO by się zdziwili.
  • Odpowiedz
@loooz: ja się panie zawiodłem, miały być obniżki podatków, Polska bez PIT, dyskusja na tematy gospodarcze, ZUS i ułatwienia dla przedsiębiorców. Tymczasem jest Rosja, Ukraina, banderowcy, separatyści, geje, trans, anty unia. Korwin #!$%@? w TV kocopoły w sprawach, o których ma zerowe pojęcie, @wipler gdzieś zniknął i ogólnie w ostatnich 2-3 miesiącach rzygam KNP. Sam głosowałem i już więcej nie zagłosuję. Poszukam kogoś lepszego, kto faktycznie coś będzie robił
  • Odpowiedz
@loooz: jestem prawicowcem, ale zagłosuję nawet na SLD, jeśli będzie miało wolę by obniżyć podatki i faktycznie to zrobi

Mnie zaczyna denerwować to, że KNP staje się religią, a JKM bogiem.
  • Odpowiedz
@gkpl:

Czy uważasz, że dlatego należy tkwić w tym bagnie? Liderzy partii mówią o różnych wariantach, należy rozróżnić etap rewolucji od ich wizji państwa i osobnych poglądów Janusza. Ja ich rozumiem, ale rozumiem też, że są niezrozumiani dla innych.
  • Odpowiedz
@gkpl: popieram, Januszowi zaczyna odbijać, jedyne co zrobiłby w Polsce to rozpierdziuchę, w polityce trzeba umieć rozmawiać, on potrafi tylko mówić
  • Odpowiedz
@gkpl: A kiedy napiszesz prawdę, ze byłeś lewakiem, głosowałeś na TR a nie Korwina, a teraz piszesz te bzdury by zrobić to co ostantio jest modne u lewactwa czyli udawanie że jesteś prawicowcem a tka naprawdę jesteś lewakiem? BO to co napisałeś nie trzyma się kupy, jest głupie i nielogiczne - czyli idealnie pasuje pod lewactwo. Jeśli nie, to również się cieszę, bo tacy ludzie jak Ty nie tyle nie
  • Odpowiedz
@Epoche: jaka historia pokazuje inaczej? Masz jakąś alternatywną wersję? Pozbyto się Szwecji, Norwegii, UK, Niemców, Irlandii, Czech czy Słowacji? Czy może nie znasz historii najnowszej i #!$%@? tak o, dla samego #!$%@?? Reszty nie ma co komentować, bo zwykły bełkot. Teraz przecież wszyscy pracuja na śmieciowych umowach 20h dziennie za minimalną, bez nadgodzin xDDD
  • Odpowiedz