Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam zamiaru powtarzać.

-brak programu

-odpały lidera

-fatalna retoryka

-Janusz uważa że jest najmądrzejszy, na wszystko ma rozwiązanie

-brak konkretów i liczb

-utopijne idee

-nie szanowanie przeciwników politycznych

-sprzeczne zdania/opinie wsród członków partii

-"zamknięte głowy" nie przyjmują do wiadomości żadnego głosu krytyki, rozsądku

-to całe #!$%@? bez mózgowej bojówki knp nazywającej wszystko: lewackim, socjalistycznym, komunistycznym jakby nie było innych słów

-poparcie tylko wsród ludzi młodych- bo jak ktoś dorasta to rozumie że to co proponuje Janusz nie jest tak do końca super fajne, sami wyborcy to upolitycznione dzieci mieszkające z rodzicami którzy myszką i klawiaturą chcą obalać rząd bezmyślnie wierząc we wszystko co powie Korwin

-KNP chce przeprowadzać operacje na żywym organiźmie(państwo) wcześniej nie robiąc wcześniej symulacji czy planu

-dziś byle publicysta może pokonać w debacie na temat gospodarki jednego z czołowych członków KNP, ktory sam o nią prosił!

Dlatego ja nie mam zamiaru tego wspierać by potem stać się ofiarą poglądów.

#korwin #knp #krul #4konserwy #neuropa #gorzkiezale #polityka #korwinjugend
g.....l - Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam za...

źródło: comment_IGuwQF5JV1kBo3JBsQ9BTMxffp8prpcH.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@Siotson: Wiesz co? KNP mi wisi. Jak są ludzie którzy myślą że to najlepsza droga, proszę bardzo, można podyskutować. Moim zdaniem to bardzo zły pomysł ale dobra, wolny kraj. Ale to co można na wykopie poobserwować, to jakieś nienormalne jest. Jak tylko ktoś powie że wolna broń dla każdego to zryty pomysł albo że nie ma nic przeciwko gejom to musi wytrzymać prawdziwy słowny ostrzał artyleryjski. Wy się ku... zajmijcie
  • Odpowiedz
@gkpl: Pozdrawiam, bardzo budujące jest, że młodzi Polacy dorastają i zaczynają dostrzegać idiotyzm tej partii. Oby nigdy nami nie rządziła
  • Odpowiedz
@Detal: praktycznie na tym samym co gkpl napisał. Z tym, że dodałbym to, że chce wprowadzić dyktaturę, mordować politycznych przeciwników(lub wsadzać do więzień) no i jeszcze ten słynny wpis o tym, że czcigodny JE V.V.Putin ma najechać Polskę, bo uwolni nas od okupacji Unii XDDDDD Ach... no i jeszcze słynne teksty o cytrynach na Grenlandii. XD Ludzie, którzy biorą go poważnie nie będą traktowani poważnie.
  • Odpowiedz
@ama_deo: Chyba Putin idzie w odstawke. Ostatnio od okupacji UE ma nas ocalic cywilizacja muzulmanska ktora Korwin ponoc ceni:Koriwn "Szczerze mówiąc, bliższa jest mi cywilizacja muzułmańska, bo Unia Europejska to zwykła dzicz. Jak tu przyjdą, to przynajmniej zlikwidują VAT. Może spadnie trochę głów, ale na pewno nie będzie parad równości." On po prostu pier... i tyle.
  • Odpowiedz
@ama_deo: Co Cię skłania do pisania takich bzdur? Morować nikogo nie chce, a do wiezień wsadzić tych którzy zgodnie z prawem na to zasługują. Cytryny na Grenlandii nie mają nic z polityką wspólnego, nie ma się co tym przejmować.
  • Odpowiedz
@szurszur: czasami się dziwie, że on jest zdrowy psychicznie, chyba musiał kupić badania xD przecież on jest mlionerem, ale do europarlamentu po kasę podatników się pójdzie XD
  • Odpowiedz
@Detal:

Morować nikogo nie chce


Morować, póki co nie, ale mordować na pewno, jak powiedział w Tak czy Nie z Ryszardem Czarneckim. Powiedział jasno, że każdego, kto będzie chciał zmienić ustrój należy rozstrzeliwać, prócz kobiet, które będą w więzieniach. On chce wprowadzić reżim porównywalny do
  • Odpowiedz