Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam zamiaru powtarzać.

-brak programu

-odpały lidera

-fatalna retoryka

-Janusz uważa że jest najmądrzejszy, na wszystko ma rozwiązanie

-brak konkretów i liczb

-utopijne idee

-nie szanowanie przeciwników politycznych

-sprzeczne zdania/opinie wsród członków partii

-"zamknięte głowy" nie przyjmują do wiadomości żadnego głosu krytyki, rozsądku

-to całe #!$%@? bez mózgowej bojówki knp nazywającej wszystko: lewackim, socjalistycznym, komunistycznym jakby nie było innych słów

-poparcie tylko wsród ludzi młodych- bo jak ktoś dorasta to rozumie że to co proponuje Janusz nie jest tak do końca super fajne, sami wyborcy to upolitycznione dzieci mieszkające z rodzicami którzy myszką i klawiaturą chcą obalać rząd bezmyślnie wierząc we wszystko co powie Korwin

-KNP chce przeprowadzać operacje na żywym organiźmie(państwo) wcześniej nie robiąc wcześniej symulacji czy planu

-dziś byle publicysta może pokonać w debacie na temat gospodarki jednego z czołowych członków KNP, ktory sam o nią prosił!

Dlatego ja nie mam zamiaru tego wspierać by potem stać się ofiarą poglądów.

#korwin #knp #krul #4konserwy #neuropa #gorzkiezale #polityka #korwinjugend
g.....l - Nie wiem jak wy ale:

Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam za...

źródło: comment_IGuwQF5JV1kBo3JBsQ9BTMxffp8prpcH.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
Generalnie też nie do końca jestem zadowolony z poczynań KNP ostatnio, ale

"-dziś byle publicysta może pokonać w debacie na temat gospodarki jednego z czołowych członków KNP, ktory sam o nią prosił!"

Jakieś nagrania? Z chęcią bym posłuchał.
  • Odpowiedz
@Camel665: koleś powiedział, że głosował na KNP, ale już nie głosuje. Bez podania alternatywy. Bardziej prawdopodobne, że od dawna popiera Palikota i próbuje zabłysnąć - dlatego nie dość, że troll to jeszcze lewacki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Camel665: Zauważ, że nikt tu nie musi się tak starać żeby zniechęcić do PO,PiS,SLD,PSL. Poza bojówkami Korwina są tylko bojówki AntyKorwina - pewnie neuropa i ich oświecone przyjmowanie podłużnych rzeczy w cztery litery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gkpl: zawsze mnie bawi argument, podaj liczby #!$%@?! Jednak nie ma co się dziwić, skoro do tego przyzwyczaili nas politycy,

wybudujemy pierdylion mieszkań, będzie milriadstodziwińcet miejsc pracy, zmiejszymy bezrobocie do -10% i w ogóle tysiące dla każdego


( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba wole brak liczb tam gdzie się tego nie da nawet oszacować niż jakieś zabobonne przewidywania lub po prostu kłamstwa. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@gkpl: @verizon: typowy przykład lewackiej logiki. Tak bardzo lewackie, że powinni to wystawiać w Muzeum Lewactwa im. Jana Guza. Polecam posłuchać Korwina, który nierzadko poruszał ten temat w czasie licznych spotkań. Ale oczywiście to trzeba najpierw chcieć zdobywać wiedzę a nie łykać propagandową maź rodem z czerwonej książeczki Mao. Pewnego pięknego dnia zrozumiecie lewaki że lewactwo nie jest odpowiedzią. Marzę żeby ten dzień nadszedł szybko, chcę widzieć wasze smutne lewackie
  • Odpowiedz