Wpis z mikrobloga

@hartem: Nie mam pojecia, jest jedynie jedna usterka do naprawy - gwint od pedala sie poluzowal i trzeba by go zaspawac, badz zagwintowac - z tego co pytalem w rowerowych to koszt do 30 zl. Ten moj model ma dodatkowo hamulce tarczowe i oprocz tego zadnych problemow z nim nie ma, nie bylo - regularnie byl konserwowany.
@szwajc124: wybierałam wtedy najlepszy w danej kwocie :P jesli chodzi o wygląd to sa tylko delikatne rysy, jedna na kierownicy, dwie na ramie a tak to igła, naprawde. Naprawde myślisz , ze za 1200 moglby pojsc? Chcialbym minimum 1000, o ile to możliwe by bylo.
@funk: no może ktoś się skusi. minusem też jest to, że sezon rowerowy powolutku dobiega końca i ciężko o tej porze roku sprzedać rower w dobrej cenie. ps ma białe malowanie??( ͡° ͜ʖ ͡°)
@funk: Jak nie ma zbytnio śladów użytkowania i nie potrzebujesz pilnie kasy to próbuj od wyższej ceny. np 1500( ͡° ͜ʖ ͡°) jak Nikt nie zechce to powolutku zmniejszaj. chyba najbardziej racjonalne rozwiązanie
@szwajc124: @mroczne_knowania: Wysylka w jakie miejsce? Nie za bardzo tez wiem jakbym to mial spakowac i wyslac, ale jesli bylbys chetny to problemu raczej nie bedzie

@NoiCoTera: Nic nie bite ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprzedaje, bo szykuje sie wyjazd i potrzebna gotowka

Cale info:

Rama aluminiowa 6061

Rozmiar 19"

Widelec SR Suntour XCM-V3 DLO 100mm

Biegi 24

Przerzutka przód Shimano Altus FD-M310

Przerzutka tył Shimano
nie potrzebujesz pilnie kasy to próbuj od wyższej ceny. np 1500


@szwajc124: ten rower jest wart max 700 zyli... jezeli jest idealny, za korbe -100 pln, za pewnie zajechany amor - 200, czyli jak bedzie 500 to bedzie dobrze