Wpis z mikrobloga

@platynek: można też liczyć kasetę i łańcuch, jeśli był jeżdżony te 1500-2000km. Rower wygląda na fajny, ale trzeba obejrzeć na żywo, żeby podać cenę ;)
@NoiCoTera: bo rama z tego a2 to noname o turystycznej geometrii? nikt nie kupi takiej ramy jako bazy pod dobry rower, tylko jako zamiennik do szrotu bo akurat stara rama sie rozleciala... a kola, a kola to badziewne piasty, obrecze noname i kiepne opony... glowna zaleta tego roewru to ze jest w calosci, ale jak patrzysz na komponenty to nie sa wiele warte - jak to w budzetowce... no hamulce... hamulce
@platynek: Jak widzisz, wiesz o co chodzi i patrzysz na ten rower pod względem jego elementów ale jak sam napisałeś, jeżeli ktoś szuka młodego używanego roweru, spojrzy na cenę nowego to i za 1000 kupi bo rower w całości. A takie skąładanie roweru to od 2 ,3 tysięcy...? :D
Jak widzisz, wiesz o co chodzi i patrzysz na ten rower pod względem jego elementów


@NoiCoTera: patrze na ten rower pod tym katem, ze jak ktos kupi rower to bedzie chcial, zeby np. ten rower jezdzil, czyli musi miec naped, taki ktory nie przeskakuje... moze tez chciec, zeby ten rower mial amortyzacje z przodu (jezeli z xcm jest to w ogole amortyzacja), wiec moze chciec, zeby ten amortyzator przynajmniej dobrze udawal,
ze niby raz duzo warta rama


@platynek: Gdzie?( )

Nic nie mówiłem o ramie, tylko pytałem czemu nie liczyłeś jej.

Człowiek chce sie czegoś dowiedzieć a tu jakiś #buldupy

O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ROWERZYSTA PROFESJONALISTA ALBO "OOO OCENIĘ TEN ROWER ALE NIE JAKO ROWER, POLICZĘ WARTOŚĆ SAMYCH CZEŚCI" IDZIESZ Z TAKIM DO SKLEPU I WIDZISZ ROWER ZA 1700 I JUŻ SŁYSZYSZ, ŻE ON JEST
kto nie uznaje rowerów poniżej kilku tysięcy złotych


@NoiCoTera: nic takiego nie napisalem, ale poprostu #smiechlem jak uslyszalem 1500 za szrota... nic wiecej, potem pytasz o czesci to pisze, ze malo warte, calosc ok, ale nie 1500, to nie swieta bozego nardzoenia, zeby prezenty byly:D
Nic nie mówiłem o ramie, tylko pytałem czemu nie liczyłeś jej.


@NoiCoTera: napisalem, ze jest bezcenna, tak mniej wiecej jak czteropak w piatek wieczor jak sklepy juz zakniete a na CPN daleko