Wpis z mikrobloga

Oohoho jak nie mogę z tych wszystkich nowoczesnych modnych wyzwolonych różowych pasków. Co się przez to #!$%@? to przechodzi wszelkie pojęcie. Doszło do tego, że chwalenie się z wsadzania korka w dupę jest takie fajne i nowoczesne. Już pomijająć to co ludzie powiedzą jest to niehigieniczne, nieetyczne, niereligijne i bolesne. Wszystkie dewiacje, które powstały dzięki "wyzwoleniu" muszą zostać zniszczone.

Prawdopodobnie jest to spowodowane brakiem jakiejkolwiek godności i wiary w Boga. W dawnych czasach, kiedy ludzie mieli godność i wierzyli w Boga takie zachowania nie miały miejsca. Ludzie wiedzieli co wolno, a czego nie. Chłop brał babę na ślub, zakładał babie chomąto, potem kiedy chłop chciał to baba mu dawała i każdy był zadowolony. To było chrześcijańskie ruchanie, jak Bóg przykazał. W odpowiednią dzurkę, bez żadnych wybryków i antykoncepcji.

Myślę, że warto byłoby przywrócić pewne zasady. Popatrzmy na kraje islamskie. Tam kobieta nawet o czymś takim nawet nie pomyśli, tam kobiety nie zdradzają. Dlatego teraz oni zaczną nas kolonizować, bo przestrzegają pewnych zasad, a cywilizacja zachodnia jest skazana na klęskę. Dziś Europa jest biblijną Sodomą i tak jak Sodoma upadnie.

#rozowepaski #bekazrozowychpaskow #religia #4konserwy #neuropa #oswiadczenie #atencyjnyrozowypasek #logikarozowychpaskow
  • 25
jest to niehigieniczne, nieetyczne, niereligijne i bolesne


W dawnych czasach, kiedy ludzie mieli godność i wierzyli w Boga


zakładał babie chomąto


chrześcijańskie ruchanie, jak Bóg przykazał


Popatrzmy na kraje islamskie


Dlatego teraz oni zaczną nas kolonizować, bo przestrzegają pewnych zasad


@Cesc: 7/10, jest potencjał na niezłą gównoburzę
Dlatego teraz oni zaczną nas kolonizować, bo przestrzegają pewnych zasad, a cywilizacja zachodnia jest skazana na klęskę.


@Cesc: Tak będzie.

Jak spiewal Jasio Lennon "woman is nigger of the world". Popatrzcie co czarnuchy odwalaja w Ferguson po "wyzwoleniu". Tak samo jest z kobietami
@Cesc: A tam w dupe babie to nie grzech. A co mnie tam obchodzi że ktoś se buttpluga zasadza. Może to lubi i sprawia mu to przyjemność i się tym chwali.Jak mnie się tego nie wciska - wisi mi to. A. Gdyby nie przypadek nie zobaczyłbym tego na mikro.