Wpis z mikrobloga

Zajebiście będzie być w Polsce w czasie wojny, 80% wykopków już dawno zadeklarowała w komentarzach że s-------i stąd jak najdalej, nasi przodkowie którzy przelali krew za ten kraj byliby dumni, zostanie jedyna regularna armia ale pewnie 1/4 zdezerteruje. Piękna mentalność rodaków i wykopków, tak krzyczo jak lewica wyśmiewa patriotyzm i dzieciaki w szkołach uczą się o tych wartościach coraz mniej, a jak przyjdzie w końcu prawdziwa potrzeba obrony Orła Białego to większość tych krzykaczy s-------i jak najdalej.


#wojna #ukraina #rosja #patriotyzm
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiotrDWR: Bo nikt nie zauważy koncentracji wojsk rosyjskich przy granicy z obwodem kaliningradzkim czy na Białorusi (choć wątpię by Białoruś się w to mieszała militarnie). A co zielonych ludzików to nie p-----l głupot, że mieliby sie w Polsce pojawić.
  • Odpowiedz
Ja p------e, co za zbiorowisko debili z jednej i drugiej strony.

1. Nie powołają do wojska ludzi co karabinu w ręce nie mieli. Walczyć z ruskimi to sobie co najwyżej w ArmA 2 możecie walczyć. xD

2. Do tych co chcą uciekać. Jeśli myślicie, że inne kraje będą szeroko otwierać granice dla milionów uciekinierów i że w ogóle będzie szansa by uciec, to się głęboko mylicie. xD

A już abstrachując od waszych
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: sytuacja jest poniekąd podobna do czasów zaborczych, bo choć można powiedzieć, że kraj o nazwie Polska istnieje, to jednak wszystko jest tu zależne i jak ktoś słusznie stwierdził - w sytuacji wojny będzie się tylko mięsem armatnim, a ludzie żyjący od pierwszego do pierwszego wiedzą przez kogo to i się po prostu ze zniesmaczenia odłączają od tego nie chcą mieć z tym nic wspólnego. Żeby mieć za kogo walczyć,
  • Odpowiedz
@Defecator: Bo ktoś rodziny czy przyjaciół musi obronić jeżeli wszyscy uciekną bronił ich i ciebie będzie nikt (może nie wszystkim z twojej rodziny i przyjaciół uda się uciec)

:
  • Odpowiedz
@yodaa1: Nie możesz xD Kopia w formie fizycznej jest w jakichś archiwach w W-wie, oryginalny maszynopis u babci i jutro znowu wróci do mnie, ponieważ jestem w trakcie tworzenia kopii cyfrowej(przepisuję go), żeby w przyszłości móc go przetłumaczyć jeśli moja (przyszła) rodzina będzie słabo znała polski + w razie pożaru czy czegoś go nie stracić.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: > nasi przodkowie którzy przelali krew za ten kraj byliby dumni

Nasi przodkowie którzy wiedzieli że przed lwem należy uciekać a nie bić się z nim na pięści, dzięki czemu byli w stanie przekazać swoje geny dalej, byliby załamani twoją głupotą :D
  • Odpowiedz
Jakim prawem w ogóle ktoś dyktuje innym, że "państwo > własne życie" to właściwa hierarchia wartości?

Walka o sztuczny twór, o kawałek ziemi, przechodzący z rąk do rąk, zdobyty kiedyś tam siłowymi metodami, ma być ważniejsza od najcenniejszego, co człowiek ma - życia? Przecież to jest nieracjonalne. Pierwotne, naturalne potrzeby człowieka to życie, kochanie kogoś itp., a nie przynależność do sztucznie stworzonej zbiorowości i posiadanie kawałka ziemi, o który będzie walczył.

Druga
  • Odpowiedz