Wpis z mikrobloga

Zajebiście będzie być w Polsce w czasie wojny, 80% wykopków już dawno zadeklarowała w komentarzach że s-------i stąd jak najdalej, nasi przodkowie którzy przelali krew za ten kraj byliby dumni, zostanie jedyna regularna armia ale pewnie 1/4 zdezerteruje. Piękna mentalność rodaków i wykopków, tak krzyczo jak lewica wyśmiewa patriotyzm i dzieciaki w szkołach uczą się o tych wartościach coraz mniej, a jak przyjdzie w końcu prawdziwa potrzeba obrony Orła Białego to większość tych krzykaczy s-------i jak najdalej.


#wojna #ukraina #rosja #patriotyzm
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co za frustracja wielkich patriotów. Życie mam tylko jedno, bardzo mi się podoba, nie mam zamiaru oddawać go za sztuczny twór zwany państwem. Wszyscy ci, którzy tak bardzo chcieliby przelewać krew za Polskę mają wyprane mózgi. Przez rządy oczywiscie, które same walką rąk nie ubrudzą.
  • Odpowiedz
Ja będę bronił urzędów skarbowych po to żeby, jak zginę, wdowę po mnie i osierocone dzieci, rząd obciążył podatkiem na odbudowę siedziby rady ministrów? Niech się cmokną w dupę.

Patriotyzm jest super, ale przy założeniu, że państwo jest wspólnym dobrem, a nie złodziejem.
  • Odpowiedz
K---a, ale z was #januszemyslenia . Nie rozróżniać państwa (aparatu państwowego ) od kraju z historią, wspólnymi przodkami i wartościami to jest osiągnięcie... -.-

@prusi dobrze mówisz! Tylko czemu wszyscy mają wtłoczone, że 'ten kto rządzi jest SYNONIMEM całego narodu' O.o

Komuna tak mocno wyprała mózgi waszym rodzicom, że nauczyli was nie rozróżniać prostych pojęć? Aż takie p---------e definicji jest w waszych słownikach?

(pewnie jak AK walczyła to walczyła
  • Odpowiedz
Niestety większość z was ma mentalność niewolnika i jesteście życiowymi przegrywami. Taką mentalność jak wy mieli zydzi przed 39 rokiem. Też dbali tylko o swoje interesy, swoje bezpieczeństwo opierali na kimś innym, nie potrafili się zorganizować i praktycznie jako naród przestawali istnieć. Jak skończyli wszyscy wiemy. Wojna jest daleko, nic nam nie grozi na razie natomiast na przyszłość zalecam wylogowanie się z wykopu i pójście na wybory żeby zagłosować na kogoś mądrego.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Wstydziłbym się uciekać z kraju. Mój dziadek wstąpił do partyzantki i walczył z Niemcami będąc o wiele młodszy niż ja jestem teraz, a ja miałbym uciekać? Chyba nigdy w życiu nie umiałbym spojrzeć sobie w lustro, gdybym miał oglądać z innego kraju doniesienia i relację dziennikarzy o mordowanych tutaj cywilach. A że na każdej wojnie kobiety i dzieci próbują schronić się w bezpiecznym miejscu to i wykopowicze należący w
  • Odpowiedz