Wpis z mikrobloga

Zajebiście będzie być w Polsce w czasie wojny, 80% wykopków już dawno zadeklarowała w komentarzach że s-------i stąd jak najdalej, nasi przodkowie którzy przelali krew za ten kraj byliby dumni, zostanie jedyna regularna armia ale pewnie 1/4 zdezerteruje. Piękna mentalność rodaków i wykopków, tak krzyczo jak lewica wyśmiewa patriotyzm i dzieciaki w szkołach uczą się o tych wartościach coraz mniej, a jak przyjdzie w końcu prawdziwa potrzeba obrony Orła Białego to większość tych krzykaczy s-------i jak najdalej.


#wojna #ukraina #rosja #patriotyzm
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanuszKarierowicz: Powodzenia, jak przyjadę kiedyś z dziećmi do Polski pokazać im gdzie był Kraków. To wrzuce Ci te 2zł do czapki.

Taki cytat jeszcze odnośnie współczesnych żołnierzy RP:

"wojna najmocniej doświadcza najniższych stopniem wojskowych. Tych, którym nie przysługuje resortowa emerytura. Kończą więc jeden z drugim – mając zwykle dwadzieścia parę lat – swoją służbę i normalne życie. Bo wybuch IED zabrał rękę, nogę, czy poharatał wewnętrzne narządy. Dając w zamian
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: to jest efekt prowadzonej polityki w tym kraju. Sie nie dziwie ze ludzie chcą spier.. Jak tutaj sa ruchani w dupsko na każdym kroku (za przeproszeniem). I taka wojnę zacząłbym prędzej z własnym rządem niż z innym krajem.
  • Odpowiedz
@zioom: K---a, chłopie, to może wyjedź z tego kraju. Po jakiego wała masz się męczyć tam gdzie Ciebie nie szanują, gdzie dostajesz marne usługi i wszystko każdy ma w dupie. Wyjedź do takiej Francji, załóż sobie tam firmę i żyj w spokoju wiedząc, że nie musisz się niczym niepokoić. Albo lepiej, wyjedź sobie na Malediwy,. To dopiero zajebista miejscówka. Zostań globtroterem i miej w------e.
  • Odpowiedz
2. Do tych co chcą uciekać. Jeśli myślicie, że inne kraje będą szeroko otwierać granice dla milionów uciekinierów i że w ogóle będzie szansa by uciec, to się głęboko mylicie. xD


@George_Patton: No własnie wiekszosc komentujacych mysli ze w razie czego wszyscy sobie wyjada tak sie teraz wyjeżdża do UK. A prawda jest taka że te panstwa beda chronic swoje rynki i gospodarki przed naglym doplywem ludzi. W najlepszym przypadku
  • Odpowiedz
@szurszur: Dokładnie. Będziemy śmieciami Europy, ale hej! Gdzie indziej jest przecież lepiej. Tam będzie nam dane. Typowe myślenie życzeniowe. Wszędzie są kłopoty i żaden z krajów nie jest doskonały. Ojczyzna jest tylko jedna - jakakolwiek by nie była.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Najgłupsze jest to, że owa część wykopków myśli, że armia chciałaby ich w jakiejkolwiek formie w swoich szeregach, albo, że w ogóle mogliby się do czegoś przydać w tej armii. Walczyć z okupantem można na wiele sposobów, ale zawodowym żołnierzom na nic się zda pryszczaty stulej z karabinem.

Dlatego na wypadek wojny, ja sam zakładam szkołę dla tajniaków i prowadzę lekcje w stylu Patch Adams i wygrywam wojne propagandowo.
  • Odpowiedz
@szurszur: Może z tym żywym towarem to nieco przesadziłeś, ale tak by to wyglądało. Raz, że żaden kraj nie przejąłby tylu emigrantów. Po drugie, zakorkowane drogi do granicy, po trzecie, przestrzeń powietrzna byłaby zamknięta.

No i najważniejsza kwestia i niech sobie ją debile wbiją do głów:

ZA RZĄDÓW PUTINA, NIE BĘDZIE K---A ŻADNEJ WOJNY. Ten człowiek razem ze swoją świtą, to ludzie którzy trzepią ogromną kasę i lwią część swego
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: pamiętam łebków, za czasów zaszczytnego obowiązku zasadniczej służby wojskowej, zarzekali się, nie ide, p-------ć mon, etc. Skończyło się tak, że przyjechała ZW, wzięli wszystkich i jeszcze musieli o-----ć karną dosługę (bo dwa lata to rzeczywiście, k------o długo i życie mi się zawali - dożywotnia pogarda takich typów). Teraz polecą za dezercje, za co jest sąd wojskowy. Mam nadzieję, że wojny nie będzie.
  • Odpowiedz
Kto pójdzie walczyć za nasz kraj?


Te sebixy, osiedlowe koksy, z których wypoki tak się naśmiewają.

@krzysssi33k: To akurat ci co tylko patrzą jak co wyszabrować, albo sprzedać okupantom u kogo ukrywają się żołnierze lub żydzi.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: a c--j z tymi grubasami. I tak by bardziej zawadzali niz to wzyzstko warte. No i trochę więcej wiary. Znajdzie sie sporo ludzi którzy staną do walki. Oraz nasi wojacy raczej nie zdezerterują.
  • Odpowiedz
Druga sprawa - rodacy. Jak nie pomagam walczyć człowiekowi, który mieszka 200 km ode mnie, to jestem egoistą tylko dlatego, że mieszka w obrębie tego samej jednostki administracyjnej, o czym kilkadziesiąt lat temu zdecydowali jacyś panowie przy stoliku? Ale już z urodzonym 50 km dalej mam się bić, bo mieszka za jakąś umowną linią?


@Clermont: I to są najmądrzejsze słowa, jakie padły pod tym żenującym postem.
  • Odpowiedz