Wpis z mikrobloga

no to czas zacząć pilnować całego osiedla.. ( ͡ ͜ʖ ͡)


@RRybak: Żeby to tylko osiedla...

Dlatego, poniekąd, nie chciałbym mieć córki. Tzn. miałaby nieciekawie, a jej adoratorzy jeszcze gorzej. Każdy prześwietlony i zinwigilowany, a gdyby się brał szybciej niż powinien, to by dostał taki w------l, że masakra.
  • Odpowiedz
Każdy prześwietlony i zinwigilowany, a gdyby się brał szybciej niż powinien, to by dostał taki w------l, że masakra.


@SamiecAlfa: Fajnie byłoby mieć takiego ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pausznurek: PS – Nie jestem amatorem młodocianych. Poza "znajomościami" z gimbazy i liceum, będąc już na studiach, miałem tylko jedną nieletnią, a i tak jej długo zeszło, żeby mnie namówić, że "jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz" (wyszło na moje, bo znajomość trwała 2 miesiące, ale panna już na studiach, pracuje i w ogóle teraz mocne 9/10. Natomiast później miałem albo rówieśniczki, albo starsze. Naturalnie, że chciałbym jakąś piękną
  • Odpowiedz
@Aerials: Tak, na pewno byłaby szczęśliwa. Ale przez jedne wakacje zajmowałem się, na zlecenie rodziców, dwiema takimi. Jak gdzieś wychodziły, to ze mną. Naturalnie ja je miałem tylko "ochraniać". Raz myłem im twarz z markerów, jak pijane zrobiły inbę u siebie w domu (ja miałem się nimi zajmować tylko poza nim). No i raz jeden próbował klepnąć jedną z nich w tyłek, to dzięki refleksowi zrobionemu na snowboardzie zdążyłem podbić
  • Odpowiedz