Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #rafalala #lgbt #gorzkiezale #wykopkowalogika

Nie mogę znieść hipokryzji Wykopu. Po prostu nie mogę.

Transwestyta nie zasługuje na miano człowieka. Transwestyta jest "tym czymś". Trzeba "to coś" zlikwidować, zamknąć, sprawić, żeby zniknęło z oczu społeczeństwa, bo "to coś" burzy wizję świata wykopka.

Bo w świecie wykopka przebieranie się w damskie ciuchy i prostytuowanie jest złe. Ale już oglądanie p---o, w którym narkotyzujące się styrane dziewczyny dają się przelecieć przed kamerą jak kawał mięsa, to niezbywalne prawo człowieka. Oglądanie nastolatek na ShowUp i płacenie im za to to norma. Zamieszczanie przez prostytutki ofert opatrzonych wyzywającymi zdjęciami w internecie również nie jest niczym złym. To jest normalne i społecznie akceptowalne. I właściwie płacenie za s--s (wykopki tego co prawda nie robią, ale dopuszczają) też jest OK.

Ale jeśli to samo robi transwestyta, to jest nienormalne. To jest zboczenie. To trzeba leczyć, zamykać w zakładzie, izolować od społeczeństwa, bo to godzi w poczucie estetyki i dobrego smaku wykopka. Anal w wykonaniu aktorki p---o? Chętnie, co w tym złego? Wszystko jest dla ludzi. Anal u transa? Chore, nienormalne, trzeba to tępić, piętnować, nienawidzić, mieć w pogardzie, odmawiać prawa do człowieczeństwa. Można sobie dowolnie "to coś" obrażać, wyszydzać, wyśmiewać, wyzywać i traktować jak istotę drugiej kategorii.

Dlaczego? Bo ta osoba nie miała tyle szczęścia i nie urodziła się hetero. I tylko za to nie zasługuje na miano człowieka.

Mówcie co chcecie, ale to jest myślenie hitlerowskie. Rozmiary tej pogardy i nienawiści wylewającej się z komentarzy przerażają mnie i zasmucają.
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lucciola: Dla mnie to nigdy nie będzie kobieta i tyle. Jeśli ktoś lubi pomykać w damskich fatałaszkach i się malować to jego sprawa, ale nie powinien być uznawany za kobietę. Przykro mi, ale wolność to jedno, a wykolejenia społeczne to drugie. Może niedługo zaczniemy chodzić nago po ulicy i robić kupę na trawniku? A jeśli kogoś będzie to oburzać będziemy nazywać xxxfobem (trzeba poczekać aż jakaś mądra głowa wymyśli określenie,
  • Odpowiedz
Nie mogę znieść hipokryzji Wykopu. Po prostu nie mogę.


@lucciola: jakiej hipokryzji? Jedni mają takie poglądy, inni przeciwne. Ale skoro piszą o tym na tym samym do bólu wspaniałym poratalu, to znaczy, że to jest hipokryzja? Fuck logic.
  • Odpowiedz
Tak BTW p--------z głupoty. Jak ktoś jest kontrowersyjny i wywyższa się (bo mainifestowanie inności i domaganie się w związku z tym czegoś od większości wokół to wywyższanie) ponad otoczenie to prosi się o guza.


@goodbye_cruel_world: Jak się wywyższa? Gdzie on się wywyższył? On po prostu ubiera się tak, jak się czuje - co w tym jest złego? Hipsterzy chodzą w brodach i swetrach po dziadku, szafiarki w futrach za 10 tysięcy, dresy w dresach, menele w starych śmierdzących kurtkach - każdy ubiera się tak jak chce, tak jak lubi, żeby dobrze się ze sobą czuć. Co w tym jest złego?!

Tak samo jak ty kilkadziesiąt lat temu "autorytety" wypowiadały o punkach, hipisach, metalowcach, hip-hopowcach - że jak to tak można nosić irokeza, jak można przekuwać wargę, a mężczyźni zapuszczać włosy, przecież to niemoralne, nieestetyczne, niedopuszczalne! Świat się wali, moralność upada, ola Boga, w jakim świecie my żyjemy? A co dopiero się dzieje w jakimś Londynie, Nowym Jorku, Paryżu - panie! wytatuowani chodzą, kolorowe włosy mają, dziury w uszach, kolczyki w, tfu, aż nie powiem gdzie, bo to obraźliwe jest! A jeszcze wczoraj kobiety nosiły suknie do ziemi, mężczyźni tylko w garniturach, a teraz - Sodoma i Gomora,
  • Odpowiedz
@mojwa: @lucciola: mentalnie jestem kucem (bo tak przecież wypok określa konserwatystę), ale nie kucem ekstremistą.

Jestem tolerancyjny bo w końcu c--j mnie obchodzi co kto robi w momencie gdy ja tego nie widzę, wisi mi to koło c---a, spływa jak po kaczce.

Ale ustalmy jedno - jeśli konserwatystę (każdego, bo przecież generalizujecie w ramach wyższych idei i poglądów antyfaszystowskich) nazywacie homofobem, rasistą, faszystą i c--j wie kim jeszcze
  • Odpowiedz
@lucciola: swoją drogą, należy Ci się w------l za napisanie "myślenie hitlerowskie". I w ogóle każdy, kto nazwie narodowca faszystą/nazistą powinien dostać sążny w------l. Tak idąc za Twoją i całą #neuropa logiką. Skoro nazwanie transa "to coś" kwalifikuje się pod bicie po twarzy, to tymbardziej taki idiota jak Korwin może bić wszystkich, którzy nazwą go faszytą czy nazistą. To jest obelga o wiele większego kalibru.
  • Odpowiedz
@takasobie: zaczynam rozumieć, dlaczego tak dużo tutaj przegrywów, no-life'ów, stulei i #tfwnogf - żadna kobieta nie wytrzymałaby z kimś takim. Zamknięci w swojej skorupie, opętani wizją korwinistycznej utopii, agresywni, jadowici, nieznoszący sprzeciwu, niedopuszczający do świadomości czegokolwiek, co mogłoby zburzyć ich wewnętrzny, poukładany światek (czyt. mikro). Ten światek daje im nikłe poczucie bezpieczeństwa, jest jedyną trwałą przystanią, w której mogą czuć się dobrze - dlatego tak ją pielęgnują, tak
  • Odpowiedz
@lucciola: a potem tagui typu logika pasków, bega z pasków, bo fakt jest taki, że nie są przygotowani do życia w realnym świecie, gdzie oprócz białego i czarnego istnieją tryliony tonacji szarości.

pocieszający jest jednak fakt że:

a) można się z nich
  • Odpowiedz
@lucciola: masz moje wsparcie. Niestety przeciętny wykopowicz jest niby pro wolność ale tak na prawdę nienawidzi odmienności. Tolerancja i akceptacja to są nieznane uczucia.
  • Odpowiedz