Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #rafalala #lgbt #gorzkiezale #wykopkowalogika

Nie mogę znieść hipokryzji Wykopu. Po prostu nie mogę.

Transwestyta nie zasługuje na miano człowieka. Transwestyta jest "tym czymś". Trzeba "to coś" zlikwidować, zamknąć, sprawić, żeby zniknęło z oczu społeczeństwa, bo "to coś" burzy wizję świata wykopka.

Bo w świecie wykopka przebieranie się w damskie ciuchy i prostytuowanie jest złe. Ale już oglądanie p---o, w którym narkotyzujące się styrane dziewczyny dają się przelecieć przed kamerą jak kawał mięsa, to niezbywalne prawo człowieka. Oglądanie nastolatek na ShowUp i płacenie im za to to norma. Zamieszczanie przez prostytutki ofert opatrzonych wyzywającymi zdjęciami w internecie również nie jest niczym złym. To jest normalne i społecznie akceptowalne. I właściwie płacenie za s--s (wykopki tego co prawda nie robią, ale dopuszczają) też jest OK.

Ale jeśli to samo robi transwestyta, to jest nienormalne. To jest zboczenie. To trzeba leczyć, zamykać w zakładzie, izolować od społeczeństwa, bo to godzi w poczucie estetyki i dobrego smaku wykopka. Anal w wykonaniu aktorki p---o? Chętnie, co w tym złego? Wszystko jest dla ludzi. Anal u transa? Chore, nienormalne, trzeba to tępić, piętnować, nienawidzić, mieć w pogardzie, odmawiać prawa do człowieczeństwa. Można sobie dowolnie "to coś" obrażać, wyszydzać, wyśmiewać, wyzywać i traktować jak istotę drugiej kategorii.

Dlaczego? Bo ta osoba nie miała tyle szczęścia i nie urodziła się hetero. I tylko za to nie zasługuje na miano człowieka.

Mówcie co chcecie, ale to jest myślenie hitlerowskie. Rozmiary tej pogardy i nienawiści wylewającej się z komentarzy przerażają mnie i zasmucają.
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lucciola: nie dość, że jesteś tak bardzo europejska i postępowa, że chce mi się wymiotować, to jeszcze robisz z logiki k---ę... dlaczego zakładasz, że każdy facet uważa, że laski srające sobie do ryja są fajne?
  • Odpowiedz
@sizzla: nie jestem europejska, jestem człowiekiem i mam na tyle empatii by wiedzieć, że każdy ma prawo żyć tak jak chce pod warunkiem, że nie krzywdzi drugiego człowieka. I nie napisałam o laskach srających sobie do ryja, tylko o analu - pomyliłeś pojęcia.
  • Odpowiedz
  • 111
@lucciola: bo na wypoku jest jedna sluszna idea - zle pojmowana wolnosc. Podatki mnie tlamszom, tylko wolny rynek!!!1!1!1!1one ale minimum tolerancji dla innosci i tym samym wolnosci osobistej drugiego czlowieka? Nie ma! Prawo do wolnosci masz jak jestes bialym, heteroseksualnym mezczyzna o pogladach konserwatywnych.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: wiedziałam, że ktoś się przyczepi do Hitlera. Ale dla mnie to nazywanie rzeczy po imieniu. Nienawiść do osób, które nie miały wpływu na to, jakie się urodziły, to hitleryzm.
  • Odpowiedz
@genesis2303: gdy czytam 400 komentarzy pod wykopem, których wymowa jest w 95% jednoznaczna - "to coś" nie zasługuje na szacunek - mam wrażenie, że wykop mówi jednym głosem. I dlatego pozwalam sobie na to uogólnienie.
  • Odpowiedz
@lucciola: tak jak napisałem koleżance wyżej, dopóki taki zboczek tapla się w swoim domowym bagienku wraz ze swoją "połówką" - spoko, jak dla mnie mogą robić to przez całe dnie, średnio mnie to dotyka, jak ktoś taki wychodzi z tym na ulicę, do telewizji i zaczynamy to traktować jako coś zwykłego, codziennego - chyba nie tędy droga
  • Odpowiedz
Nienawiść do osób, które nie miały wpływu na to, jakie się urodziły, to hitleryzm.


@lucciola: A znasz kogoś kto ma wpływ na to jaki się urodził?( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow

Ja nie nienawidzę tego całego Rafałalala. To żenujące że z tego człowieka robi się show. Sorry, ale pokazywanie faceta przebranego w damskie ciuchy i dającego za 200zł d--y to jest poziom poniżej mułu rzecznego.
  • Odpowiedz