Wpis z mikrobloga

jak mnie #!$%@?ą te cioty z małymi penisami co na motorkach sobie jeżdżą po mieście. jadą tacy, robią hałasu na pół miasta i walą konia do pierdzącego dźwięku silnika.

ja mogę im zasponsorować jakieś tłumiki czy coś, byleby tak nie hałasowali przejeżdżając pod moim oknem. to prrrrrrrrrr prrrrrrrrrrrrrrrrr prrrrrrrrrrrrrrrrrr zagłusza wszystko, a i uszy mi to przytyka. #!$%@?.

#gorzkiezale #boldupy #motocykle
  • 51
@antipathia: jesień/zima idzie, to będzie spokój ;) Mój kuzyn sobie taką pierdziawkę kupił, bo ciota zdawała 12 razy na kategorię b i nie zdał. Jechał na mokrym i się #!$%@?ł na środku skrzyżowania. No kurde, trzeba mieć talent by na mokrym hamować na maxa, w dodatku mając za sobą tira. Miał szczęście, że tirowiec zauważył. Pieprzone pierdziawki :D Nie dość, że #!$%@?ą mieszkańców, to działają na nerwy kierowcom. Większość użytkowników tych
@w_szafa: jestem różowym paskiem ;_; domyślam się, trzeba się jakoś, nie wiem, dowartościować, pokazać przed pannami skoro przyrodzeniem nie ma co się chwalić

@ramzixp: oj tam zima, żeby chociaż padało :p ale przynajmniej będzie parę miesięcy ciszy, ach