Wpis z mikrobloga

Dokładnie 3 lata temu znaleziono w saunie w Tajlandii ciało Aziza Sergeyevicha Shavershiana. Syna Zeusa, Brata Herkulesa, Ojca Estetycznej Kulturystyki. Miał 22 lata. Można o nim mówić wiele, że był ćpunem, sterydziarzem, ruchaczem, gejem, głupcem, że umarł i nie żyje. Ale jedno jest pewne, miał swój wkład w żelazny sport i stał się legendą.


() #silownia #mikrokoksy #zyzz @zgaS
kamdz - Dokładnie 3 lata temu znaleziono w saunie w Tajlandii ciało Aziza Sergeyevich...

źródło: comment_IZivlvIm4VnctDMdt19kxPMSGgfn1eHO.jpg

Pobierz
  • 134
@loczyn: Co do tego masz rację, jakiś miesiąc temu wklejałem tutaj wpis zyzza z forum bb.com gdzie pisał, że dopiero jak teraz ma taka sylwetkę to widzi na co lecą laski i jest mu smutno. Ale ja się śmiałem z innej Twojej wypowiedzi, w czym typowy seba robiący tylko klate i bica po to by tłuc słabszych na dzielni jest lepszym autorytetem?
@zgaS: "nie wiesz o czym mówisz"

"nie obchodzi mnie co myślisz"

"odsyłam do Google jak nie wiesz"

Hah, wszystkie argumenty jego obrońców :D

To pokazuje jak zaślepieni jesteście w jego osobę skoro nie podaliście żadnego argumentu do tej pory i pewnie i tak nie podacie bo nie ma ich :)

@kamdz: Bo Sebix, może być nawet suchoklatesem, ale ma tak mocną psychikę, że do Zyzz nie bałby się powiedzieć "a
@Wrzose: wiesz co, ciężko mi jest się odnieść bo nie mam autorytetów, ale jeżeli chodzi o muzyków, aktorów i innych artystów to fakt, mogę podziwiać owoc ich pracy (a nie ich jako osoby), piękne rzeczy, które stworzyli i nie ma w tym nic dziwnego. a podziwianie niskiego poziomu tłuszczu jakiegoś samca z internetu - owszem, to jest #!$%@?.
@loczyn: argumentu na co? Przecież od niego się praktycznie to zaczęło - Zyzz -> Jeff Seid -> Lazar Angelov -> Gregg Plitt i cała reszta. Miliony fanów na świecie i Ty masz czelność gadać, że oni nie motywują? Na co jeszcze chcesz dowód? Już sam fakt, że taki jeden przegryw z drugim wyjdzie na dwór i zacznie coś ROBIĆ. Siłownia, kalistenika, trójbój czy chociażby rower by mieć formę. A Ty wyjezdzasz
@zgaS: Bo jest milion innych ciekawszych ludzi niż Zyzz. Zyzz to chyba najgorszy z możliwych autorytetów.

Niestety świetnie się wstrzela w rynek, bo w Internecie jest pełno mentalnych stulejarzy, a co lepsze (lub gorsze), techniki i porady Zyzza nie leczą stulei. Owszem, może zmotywować do zrobienia ABSa, ale imho motywacja jest zła "zrobię ABS, przestanę być stuleją, bo dupy będą lecieć", zamiast - zrobię ABS żeby zadbać o swoje zdrowie, silne