Wpis z mikrobloga

Dokładnie 3 lata temu znaleziono w saunie w Tajlandii ciało Aziza Sergeyevicha Shavershiana. Syna Zeusa, Brata Herkulesa, Ojca Estetycznej Kulturystyki. Miał 22 lata. Można o nim mówić wiele, że był ćpunem, sterydziarzem, ruchaczem, gejem, głupcem, że umarł i nie żyje. Ale jedno jest pewne, miał swój wkład w żelazny sport i stał się legendą.


() #silownia #mikrokoksy #zyzz @zgaS
kamdz - Dokładnie 3 lata temu znaleziono w saunie w Tajlandii ciało Aziza Sergeyevich...

źródło: comment_IZivlvIm4VnctDMdt19kxPMSGgfn1eHO.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
@loczyn: co ma do tego abs tu chodzi o sam styl życia XD był #!$%@? wygrywem i nic tego nie zmieni. Teraz jest LEGENDĄ którą Ty nigdy nie będziesz siedząc w domu i smęcąc jaki to on #!$%@? nie był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zgaS: Jest legendą dla przegrywów. Nie dzięki, wolę się czymś innym odznaczyć w życiu. Być np legendą dla mojego dziecka, a Zyzz nie będzie, bo wolał się zaćpać przy chorobie serca byleby jakaś dziewczyna na niego spojrzała.

Większym wygrywem jest @feuerfest bo on nawet nie musiał ABSa robić, a ma życie 10x lepsze jak Zyzz miał. Bo używa MÓZGU, to taki mięsień który też warto ćwiczyć :)

Btw autorytety Wykopu:

-
  • Odpowiedz
@loczyn: w którym miejscu lepsze? Nie śledziłeś jego historii i tego co robił - NIE WIEDZIAŁ o swojej chorobie.

Co ty masz z tym ABSem? LIFESTYLE a nie ABS.

bo wolał się zaćpać przy chorobie serca byleby jakaś dziewczyna na niego spojrzała


to chyba w monarze wtedy przebywał xD

Zrobił to co chciał - jestem ciekaw czy ty realizujesz marzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

I co ci
z.....S - @loczyn: w którym miejscu lepsze? Nie śledziłeś jego historii i tego co rob...

źródło: comment_8LG4aqASsYZANp0D4Ij7z7bMzqHraKig.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
przestanę być stuleją, bo dupy będą lecieć


@loczyn:

To na co faktycznie lecą dupy, a to na co chcielibyśmy żeby leciały, to dwie różne rzeczy. Najważniejsze to hajs i wygląd, bo te dwie rzeczy o czymś świadczą. Pierwsza, że zaradny, druga, że zdrowe geny. Jak polegniesz w tym obszarze, to szansa na wyrwanie/wydupczenie/założenie rodziny mocno maleje.
  • Odpowiedz
@zgaS:

1. wyglądaj jak bóg i rób w życiu to co lubisz

2. zostań nazwany po śmierci stulejką i przegrywem

3. brak profitu

xD
  • Odpowiedz
@zgaS: Ja jestem widać starej daty, dla mnie dziadzio Arnold jest miliard lepszym autorytetem. Jeśli uważasz Zyzz i Dana godnych bycia autorytetami dla Ciebie to niech będzie :D

@berti: Zależy jakiej dziewczyny szukasz. Każda jest inna :)

@kamdz: No smutno trochę jak na "legendę" :D
  • Odpowiedz
@kamdz: Swoją drogą mało jest takich ludzi którzy żyją pełnią życia, wyglądają dobrze, a do tego nie są stulejami?

Może nie szukałeś dobrze, tylko podłapałeś modę z czanów zamiast się zastanowić.
  • Odpowiedz
@loczyn: stary, piszesz jakbyś nie miał styczności z kobietami. Pierwsze wrażenie, 10 sekund i już wiadomo czy coś z tego będzie. Reszta to tylko farsa, teatrzyk.

Pierwsze wrażenie to podstawa
  • Odpowiedz
dziadzio Arnold jest miliard lepszym autorytetem


@loczyn: polecam poczytać "Pamieć Absolutną", autobiografię Arniego w której się przyznaje m.in. do tego że w finale Mr. Olympii podpuścił kolegę (z którym wtedy razem mieszkał) do zejścia ze sceny i przez to tamten przegrał.

jak na "legendę"


@loczyn: O tym że jest legendą świadczy fakt, że wiesz kim był. Znasz na pewno legendę o smoku wawelskim. Smok był autorytetem?
  • Odpowiedz