Wpis z mikrobloga

Dokładnie 3 lata temu znaleziono w saunie w Tajlandii ciało Aziza Sergeyevicha Shavershiana. Syna Zeusa, Brata Herkulesa, Ojca Estetycznej Kulturystyki. Miał 22 lata. Można o nim mówić wiele, że był ćpunem, sterydziarzem, ruchaczem, gejem, głupcem, że umarł i nie żyje. Ale jedno jest pewne, miał swój wkład w żelazny sport i stał się legendą.


() #silownia #mikrokoksy #zyzz @zgaS
kamdz - Dokładnie 3 lata temu znaleziono w saunie w Tajlandii ciało Aziza Sergeyevich...

źródło: comment_IZivlvIm4VnctDMdt19kxPMSGgfn1eHO.jpg

Pobierz
  • 134
@kamdz: wiecie co jest najlepsze, gdyby tylko gościu się nie przyznawał do brania sterdyów i nie miał wrodzonej choroby serca (żyłby dłużej) byłby dla wszystkich osób tu hejtujących wielkim autorytetem. Teraz zastanówcie się ile sportowców się kuło i się do tego nie przyznaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
he had shown several minor symptoms in the few months leading up to August, including high blood pressure and occasional shortness of breath


@kamdz: wysokie ciśnienie, to teraz do sauny XD
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Z każdego zdania tego tekstu wylewa się taka ilość żółci, że nie jestem w stanie tego czytać bez dźwięku głosu Niesiołowskiego w mojej głowie :O Serio, nie jestem jakimś fanboyem faceta, ale nie rozumiem energii jaką wiele osób wkłada w manifestowanie swojej nienawiści do niego. Też mnie kilka postaci #!$%@? niemiłosiernie, ale żeby pisać o tym artykuły, zagadywać ludzi?