Wpis z mikrobloga

Dokładnie 3 lata temu znaleziono w saunie w Tajlandii ciało Aziza Sergeyevicha Shavershiana. Syna Zeusa, Brata Herkulesa, Ojca Estetycznej Kulturystyki. Miał 22 lata. Można o nim mówić wiele, że był ćpunem, sterydziarzem, ruchaczem, gejem, głupcem, że umarł i nie żyje. Ale jedno jest pewne, miał swój wkład w żelazny sport i stał się legendą.


() #silownia #mikrokoksy #zyzz @zgaS
kamdz - Dokładnie 3 lata temu znaleziono w saunie w Tajlandii ciało Aziza Sergeyevich...

źródło: comment_IZivlvIm4VnctDMdt19kxPMSGgfn1eHO.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
@dlaczegoplaczesz: To tak jakbym gral w CSa na czitach, ale najwazniejsze by bylo to ze jestem mistrzem.

Zreszta widzialem kolesia ktory po to aby napisac ksiazke, tez bral sterydy i wygladal podobnie do niego po 3 miesiacach.

W ogole jak trzeba miec #!$%@? poglada na sport i zycie zeby jarać się sterydziarzem, ktory do tego juz nie zyje
  • Odpowiedz
To tak jakbym gral w CSa na czitach, ale najwazniejsze by bylo to ze jestem mistrzem.


@Mariusz_Drugi: No tak, ale pod warunkiem, że wszyscy inni z którymi grasz też by grali na czitach.
  • Odpowiedz
@neib1: Nie wiem jak to jest w kulturystyce, ale ja osobiscie nie cierpie zawodów, wszystko co robie robie dla siebie i aby byc najlepszym i to daje mi satysfakcje, to ze doszedlem do czegos bez oszustw. Nie mowie o cwiczeniach bo akurat mam za duzego lenia w dupie
  • Odpowiedz
Nie mowie o cwiczeniach


@Mariusz_Drugi: A patrz. A tu jest rozmowa o ćwiczeniach. Do tego mówiłeś o zostaniu mistrzem, a teraz, że nie cierpisz zawodów. Trudno zostać bez nich mistrzem.
  • Odpowiedz
@Prezesu: nie jest Ci głupio podziwiać kogoś tylko dlatego, że np. gra w jakimś filmie? jest muzykiem? artystą? podziwiać kogoś kim nigdy nie zostaniesz? super autorytet #!$%@?

a ładne ciało może mieć każdy
  • Odpowiedz
@neib1: w szkole byly zawody lotra, nie wzialem w nich udzialu a i tak kolege ktory w nich wygral jechalem jak chcialem w ta gre, i pomimo tego ze on wygral to ja bylem mistrzem.

Nie lubie rywalizacji i calej tej atmosfery, moze wlasnie dlatego ze to zabija przyjemnosc.
  • Odpowiedz
w szkole byly zawody lotra, nie wzialem w nich udzialu a i tak kolege ktory w nich wygral jechalem jak chcialem w ta gre, i pomimo tego ze on wygral to ja bylem mistrzem.


@Mariusz_Drugi: xD

Nie mam więcej pytań.
  • Odpowiedz