Wpis z mikrobloga

Mireczki!!!! Co ja dzisiaj odwaliłem to aż się sam sobie dziwię ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem sobie kurierem w pewnej firmie, przewożącej przesyłki paletowe. No i jeżdżę czasami do takiego sklepu z ekspresami do kawy takimi luksusowymi czy coś w tym stylu. Za ladą tegoż sklepu siedzi prześliczna dziewczyna, 10/10, jedyny jej mankament jest taki, że jest zawsze smutna. I zawsze jak tam jeździłem to właściciel się kręcił po sklepie także głupio było zagadać. A dzisiaj wchodzę se a ona sama siedzi. I znów smutna. To ja wciągam tą paletę do sklepu i podaję jej dokumenty z uśmiechem na twarzy. A ona mówi:

Ona: Gdzie panu podpisać?

Ja: Daj spokój jaki pan, Anon jestem

I podałem jej rękę na przywitanie.

Kurdeeee pierwszy raz (a byłem w tym sklepie chyba po raz 10ty co najmniej) zobaczyłem jak ta dziewczyna się uśmiechnęła!

Ja: podpisz tu, tu i tu, a na liście przewozowym jest takie pole 18 "Uwagi przewoźnika" tam możesz wpisać swój numer telefonu (czy coś w tym stylu powiedziałem nie pamiętam dokładnie ale kontekst zachowany) :)

I musiałem odejść wyjąć paleciaka spod palety i wyprowadzić go na dwór bo byłem tak zestresowany że myślałem że się obsram po gaciach zaraz.

Podszedłem, wziąłem te dokumenty, powiedziałem "dzięki", ona znów się uśmiechnęła, ja wychodzę i patrzę że tam bez kitu jest numer telefonu!!!!!

#!$%@? ciekawe czy prawdziwy....

#podrywajzwykopem
  • 150