Wpis z mikrobloga

: @szwendacz: śmiej się śmiej mam Guliette 3k przebiegu i już pompa wody wymieniona, fotel skrzypi, S&S działa tylko czasami, spalanie przy 120km w mieście 12 l/100 km WTF k---a. Ale hitem jest alarm dokładany przez ASO ( w końcu leasing ) który zaczyna wyć jak otworzysz bagażnik z pilota
  • Odpowiedz
@YouogY: Trzeba było brać wersję 170 KM to byś miał mniejsze spalanie, ale czego się spodziewałeś 3l/100? Co do S&S to faktycznie czasami się nie włącza, np. jak silnik jest zimny.
  • Odpowiedz
@Centurio93: ekhm 9l to jest absolutny maks jakiego się spodziewałem, szczególnie że moja jazda jest baaaardzo daleka od agresywnej. Co do 170 KM niestety masz racje :(
  • Odpowiedz
@YouogY: Też mnie to na początku zdziwiło, ale to jest niestety raczej za mały silnik do tego samochodu. U mnie przy cięższej nodze może być w okolicach 10 l, bardzo ciężka to może być nawet 12-14 a jak się staram oszczędzać to w okolicach 8 - 9 (po mieście)
  • Odpowiedz
@Centurio93: ale masz 120KM ? S&S włączył się z 5 razy w ciągu 3 miesięcy i to nie jest kwestia zimnego silnika. Zaraz po wymianie pompy wody zaczął działać na każdych światłach i nawet było to przyjemne. Potem jakieś 2 dni i d--a cicho i po S&S a mam wrażenie że płyn dalej gdzieś ucieka i raczej ten problem obstawiam.
  • Odpowiedz
@Centurio93: A i jeszcze jedno, podobno w tych alfach opcja doświetlania zakrętów ( nie chodzi o bixenon ) halogenami nie występowała nigdy. A w Mito widzdiałem taki bajer. Ciekawe czy mam skopany egzemplarz i mi kit ASO wciska czy faktycznie alfa się uwstecznia
  • Odpowiedz
@YouogY: No to bieda - moja dziewczyna odziedziczyła po rodzicach Julię 1.4 z tct. Nastukane już ponad 50kkm bez żadnej awarii. Spalanie wg. kompa 7,8.
  • Odpowiedz