Wpis z mikrobloga

Dobra #!$%@?, trochę #coolstory trochę nie, w każdym razie zamierzam do #wygryw. Szedłem strasznie nosem ostatnimi czasy, a duża cześć swojego życia paliłam trawę na potege. #narkotykizawszespoko w pewnym momencie trawa przestała mi służyć kompletnie wiec zacząłem przebierać i palić tylko sativy, bo produktywny faza, bo nie było po niej down'a (ZYMOOOON). Jednak nawet to ze paliłam tylko wybrana odmianę przestało mi służyć i sam doszedłem do wniosku ze pora tym #!$%@? w kat. Tak tez sie stało. I tu przechodzimy do meritum, zacząłem #!$%@? nosem jak #!$%@? zelmer 9000 nawet nie silenter, dobre auto poszło sie #!$%@? i nie wdupcalem jakiegoś dziadostwa czy innych mefedronow. Kiedy zacząłem to ograniczać, bo ogar i w ogóle mądry chłopiec z patologii refleksja przyszła w momencie kiedy wysypano przedemna kreskę na melanżu, a ja chcąc odmówić nie dałem rady, bo kubki smakowe zaczęły produkować nad stan śliny (#!$%@? gowno ja #!$%@?). #!$%@? jak jasny #!$%@?, jazda w rodzinne strony, ogień do Zakopca i z buta na Górke! Na Górce do kościółka (nie jestem w #!$%@? wielkiej wiary) i tam ślubowanie, ze przez rok nie bede zażywał żadnych dragow, bo #narkotykiniezawszespoko. Od tamtego momentu moje życie zmieniło sie w chooooj. Pewne jest ze jak skończy mi sie ślubowanie to pójdę #!$%@?ą, jednak potem podpisze znowu. Poprawiło mi sie zdrowie i wydolność organizmu, dupy mówią ze odmlodnialem, sam czuje ze toksyn jest we mnie znacznie mniej. Pozdro ziomki i trzymajcie kciuki, przyrzeczenie jest do 18.06.2015 życzcie wytrwałości.


#oswiadczenie
Pobierz maQus - Dobra #!$%@?, trochę #coolstory trochę nie, w każdym razie zamierzam do #wygr...
źródło: comment_j7gThsOLHEFLLRARUrKYRF8DAqsrYPM1.jpg
  • 39