Wpis z mikrobloga

Dobra #!$%@?, trochę #coolstory trochę nie, w każdym razie zamierzam do #wygryw. Szedłem strasznie nosem ostatnimi czasy, a duża cześć swojego życia paliłam trawę na potege. #narkotykizawszespoko w pewnym momencie trawa przestała mi służyć kompletnie wiec zacząłem przebierać i palić tylko sativy, bo produktywny faza, bo nie było po niej down'a (ZYMOOOON). Jednak nawet to ze paliłam tylko wybrana odmianę przestało mi służyć i sam doszedłem do wniosku ze pora tym #!$%@? w kat. Tak tez sie stało. I tu przechodzimy do meritum, zacząłem #!$%@? nosem jak #!$%@? zelmer 9000 nawet nie silenter, dobre auto poszło sie #!$%@? i nie wdupcalem jakiegoś dziadostwa czy innych mefedronow. Kiedy zacząłem to ograniczać, bo ogar i w ogóle mądry chłopiec z patologii refleksja przyszła w momencie kiedy wysypano przedemna kreskę na melanżu, a ja chcąc odmówić nie dałem rady, bo kubki smakowe zaczęły produkować nad stan śliny (#!$%@? gowno ja #!$%@?). #!$%@? jak jasny #!$%@?, jazda w rodzinne strony, ogień do Zakopca i z buta na Górke! Na Górce do kościółka (nie jestem w #!$%@? wielkiej wiary) i tam ślubowanie, ze przez rok nie bede zażywał żadnych dragow, bo #narkotykiniezawszespoko. Od tamtego momentu moje życie zmieniło sie w chooooj. Pewne jest ze jak skończy mi sie ślubowanie to pójdę #!$%@?ą, jednak potem podpisze znowu. Poprawiło mi sie zdrowie i wydolność organizmu, dupy mówią ze odmlodnialem, sam czuje ze toksyn jest we mnie znacznie mniej. Pozdro ziomki i trzymajcie kciuki, przyrzeczenie jest do 18.06.2015 życzcie wytrwałości.


#oswiadczenie
maQus - Dobra #!$%@?, trochę #coolstory trochę nie, w każdym razie zamierzam do #wygr...

źródło: comment_j7gThsOLHEFLLRARUrKYRF8DAqsrYPM1.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maQus: Po pewnym okresie abstynencji zaczniesz miewać myśli (o ile już teraz nie masz), że tyle już nie bierzesz, przecież dajesz sobie dobrze sam radę i w ogóle po #!$%@? terapia... #!$%@? te myśli. To uzależnienie się broni :P
  • Odpowiedz
  • 1
@Cavalorn: cos na zasadzie "cos mi sie za te silną wole należy" xd nie martw sie, dziękuje za ostrzeżenie ale to tylko dodatkowa motywacja =-)
  • Odpowiedz
@maQus: Nikt nie mówił, że będzie łatwo xD będzie w #!$%@? ciężko, najgorsze są takie momenty gdzie nie ćpiesz już np. pare tygodni, miesiąc dwa i czujesz się "bezpiecznie". Garda schodzi w dół a wtedy jak głód #!$%@? to ciężko z tym wygrać.
  • Odpowiedz
  • 0
@mlg20: a czytać ze zrozumieniem to ty potrafisz, czy nie było tego jeszcze w gimbazie? Piszę z telefonu, dlatego tak to wyszło
  • Odpowiedz
@maQus: co Ci daje to ślubowanie ? To , że chociaż jesteś mało wierzący to będziesz sam sobie wmawiał , że to jakiś wyższy cel xD ? Szczerze pierwszy raz takie pierdy widze do podpisania na karteczce , równie dobrze możesz to sobie sam w domu napisać ,, nie będe ćpał od tego i tego '' , za złamanie zasad od razu czeka Cie szatan ? Proponowalbym monar , tam
  • Odpowiedz
@maQus: to zajebiście słaba silna wola jak musisz podpisywać ślubowania by dawać argument znajomkom by nie ciągnąc kolejnej kreski.Lepiej sie trzymaj tego ślubowania bo ja straciłem porządnego znajomego przez ten narkotyk.Zrobił mu gówno z mózgu
  • Odpowiedz
  • 0
@mlg20: narkotyki to do siebie maja szerloku, ze robią gowno z mózgu, szkoda Twojego znajomego ale nie skreślaj go, kiedy juz przekreślamy bliskich to oni nas wtedy najbardziej potrzebują, peace :)
  • Odpowiedz
@maQus: tak wiem watsonie i chyba wszyscy to wiedzą wciągając chemie do nosa ; > Już dawno go skreśliłem.Wóda i feta wyprały mu mózg , chwalił się nawet , że te dragi skracają życie o połowe.Niech umiera , selekcja naturalna zawsze na topie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz