Wpis z mikrobloga

Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe że to użytkownik @jasiekmela wiek, sposób w jaki zginął, mała miejscowość, to wszystko pasuje do opisu jakim posłużył się wczoraj na wykopie @jasiekmela

MÓJ POPRZEDNI WPIS W KTÓRYM PISAŁEM ŻE MOŻE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO NAPRAWDĘ

WPIS JASIEKMELA W KTÓRYM MÓWI O TYM ŻE POPEŁNI SAMOBÓJSTWO

INFO O ŚMIERCI 24 LATKA

GRAFIKA Z JEGO WPISAMI, W KTÓRYCH PISAŁ ŻE CHCE SIĘ ZABIĆ

afiozorek: @b0lec: @Donk_von_Fisher: @przemyslany_nick: @pietrek16: @pietrek16: @darek4099: @itpr: @Grzechoooo: @Meister_Yusuf: @RuskiHolmes: @kamdz: @Floki: @emcter: @charlles: @wypokie: @Pitey_Pablo: @aanndrzej: @Nekron: @mitotasak: @megawatt: @lerner: @Naczelny_Urzednik_RP: @MarianSkrzypek: @beko1: @wesoly90: @plazma: @tHoePs: @Alkreni: @tHoePs: @internetowyjanusz: @mike3: @kupsekredki: @kiken: @wykopkami: @WykopQ: @SiEs: @Nekron: @bastian009: @mam_lagi: @ItaljetMaster: @powiedz: @Naczelny_Urzednik_RP: @PlecSchrodingera: @n0rex:

#truestory #psychologia
Pobierz
źródło: comment_VdBfu8zUeNMqSEfi5AXMDrp9rzyjXaoK.jpg
  • 531
@Ramboski: Chłopak w depresji, po załamaniu, samotny, kogoś tam stracił ze swojej winy i "chce się zabić", pewnie było mu bardzo do śmiechu.

Nie uważasz, że ten ktoś mądry którego cytujesz mówił o śmierci naturalnej po udanym życiu?
@emcter: Porter psychopaty a portret samobójcy to dwie różne sprawy.

@emcter: Właśnie nic śmiesznego w tym nie było, opis smutnego życia, więc wątpię, że komuś takiemu chciałoby się "śmieszkować" przed samobójstwem jak twierdzi Ramborski
Kolejny koment na onecie

Akurat byłem przy tym wypadku dzisiaj. było to na strzeżonej plaży z ratownikami pilnującymi bezpieczeństwa. Na Przylasku jest taka plaża co jest strzeżona wiec nie gadaj głupot.