Wpis z mikrobloga

@ktostujestdieselem: Wzięła udział w pierwszej rundzie, dlatego nie usunąłem jej błyskawicznie. Jeśli teraz się do ciebie nie odezwie, zostanie usunięta z turnieju przez drugą żółtą kartkę. Wiem, że to nie jest najlepszy system, ale obecnie nie mam lepszego, nawet teraz spora część tych zawodników, która zapomniała zgłosić wynik w 2 rundzie, pisze do mnie z zaległymi wynikami.
@zly_wieczor: Dobra w dupie to mam. Ledwo dwa dni minęły od drugiej rozgrywki a tu już trzecia runda. Niektórzy nie mają na tyle czasu, tym bardziej kiedy spotkają się dwie takie osoby, to ciężko jest na siebie trafić. Rezygnuję
@zly_wieczor: Taka mnie myśl naszła (w summie na moim własnym przykładzie oparta): niektórzy na cały weekend wyjeżdżają i mogą nie mieć możliwości rozegrać partii. Stąd taki oto wniosek formalny: Dałoby radę wydłużyć tę rundę o jeden dzień? (do poniedziałku do północy)

##!$%@?
@zly_wieczor:

90. @ktostujestdieselem 1:0 @Shaki

nasza gra: http://pl.lichess.org/WlejmYbn piękna.

Dodatkowo @zly_wieczor: mecz nr 90. z 2 rundy Ja vs @szeherezaada : 3 dzien sie nie odzywa. Wiem, że dopiero jutro moge zgłosić ją jako nieaktywną z 2 rundy (tak napisałeś) ale robie to juz teraz, bo jutro jestem off. Prosze o skorygowanie moich wynikow w tabelii ogolnej w takim razie.

A @Shaki dzięki jeszcze raz za piękną grę pełną emocji.