Wpis z mikrobloga

Jutro mam pierwszą poważną rozmowę o pracę ( #programowanie ) w swojej karierze i trochę się stresuję. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli dostanę tę robotę, to przenoszę się na zaoczne i witaj przygodo.

Przepierdzieliłem dzisiaj dla przypomnienia książkę, z której się uczyłem.

Po cichu liczę, że się uda i ewentualny brak wiedzy nadrobię gadką. A jak nie to chociaż będę wiedział czego muszę się douczyć i jak taka rozmowa wygląda.

Stanowisko: junior C# dev, doświadczenie: brak, tylko to czego sam się nauczyłem.

#pracbaza #rozmowakwalifikacyjna #stres #p--------o #wpisowatpliwejwartoscimerytorycznej
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peterek93: @campleo: @Timyg: @MegaZU0:

Wołam wedle życzenia. Poszło dobrze, bo nie skończyło się na 'zadzwonimy do Pana' tylko 'zaczyna Pan od 1 sierpnia jeżeli to panu odpowiada'. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie zrobili na mnie mega pozytywne wrażenie i chyba ja na nich trochę też. Rozmowa trwała 1,5h. Pytania różne i różniaste od najprostszych po takie które mnie zagięły, albo
  • Odpowiedz
  • 0
@severian: kto zaproponował wynagrodzenie pierwszy? Jak na tym wyszedłeś w stosunku do tego co chciałeś zaproponować? Gratki i powodzenia
  • Odpowiedz
@kAdi: Próbowałem od nich wyciągnąć widełki, ale nie było mowy. Dostałem tyle ile zaproponowałem, ale rzuciłem taką kwotę która nie będzie przesadą (byłem świadomy swoich umiejętności) a która mnie usatysfakcjonuje.
  • Odpowiedz