Wpis z mikrobloga

@Bit__: A i odradzam grać z randomami. Zdarzało mi się trafiać na trolli lub nie ogarniających nic :/

@dzoli: Ale singla przechodzi się najpierw by wiedzieć co i jak działa w coopie ()
@Andr3v: jedynkę prawie skończyłam, więc blade pojęcie było. A jak zaczełam dwójkę, w sensie coop to obcykałam szybko, no i mój partner (pozdrawiam @Blaskun :-) ) okazał się cierpliwy i zamiast krzyczeć, to chichotał :D

A odnośnie tej gry, o której wspomniałeś, jeśli zdam dziś egzamin, to to będzie moja nagroda :P i wrażenia opowiem na dniach ;)
@Andr3v: Dwójeczka była super. Trudna, niektóre zagadki niejasne i wydawały mi się dziwne (w stylu: "jak to możliwe wylecieć pod tym kątem z tego miejsca?"), ale generalnie super.
@dzoli: Nie, ale widzę, że będzie darmowe :D

@Bit__: Właśnie 2 wydaje mi się prostsza, bo wielokrotnie było akcentowane gdzie dokładnie postawić portal, bo w innym miejscu się nie dało :P
@Andr3v: W jedynce miałem problem na jednej mapie (zrobiłem nawet 3 w wersji hard, więcej nie, bo zamiast być trudne są po prostu denerwujące). Za to w dwójce kilka razy miałem problem (może dlatego, że miałem mało cierpliwości?).