Wpis z mikrobloga

#wyznanie #programowanie #polaczkowatosc

Stackoverflow -> jagody -> kisiel -> chleb ze smalcem -> gunwno -> polski fora pseudo #!$%@? ekspertów i wielkich znaffcuw

Zadasz pytanie i 'there is no dick in the forest' ze nie znajdzie się ktoś kto na nie w końcu odpowie, przy łatwiejszych i banalnych błędach do których ciężko się przyznać, ale się zdarzają... człowiek czuje się na stacku jak na jakimś interaktywnym czacie. Wszyscy mili, nie naśmiewają się z jakichś głupich błędów, pomagają. Normalnie jakby mieli za to płacone.

Na trudniejsze pytania zawsze znajdzie się jakiś ultra nerd.

Polaczkowate fora -> "hehe, ale z ciebie debil. Pchasz się do programowania a nie umiesz takich prostych rzeczy."

"Co ? Pewnie jesteś kolejnym z tych którzy śnią o pracy 10K na miesiąc, heheh co za frajer"

"#!$%@?, jak można być taką #!$%@?ą i tego nie wiedzieć, nie pomogę przeczytaj całe #!$%@? google #!$%@?"

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pies_dogeee: Pytania na SO bardzo często się powtarzają. Wielu topowych użytkowników chciałoby je pozamykać bo SO nie jest od tego by prowadzić za rączkę. Niestety zawsze znajdzie się ktoś kto odpowie na każde pytanie byle załapać kilka punktów.

Na dodatek pewnie ty sam nigdy nikomu nie pomagasz w necie bo zrozumiałbyś że oglądając to samo pytanie po raz setny człowiekowi się już po prostu nie chce. Zwłaszcza że poświęcasz całkowicie
  • Odpowiedz
@plushy: prosta zasada - nie chce mi się, to odchodzę. A nie piszę bez sensu żeby sobie ulżyć, czy to tak trudno zrozumieć że człowiek poszukujący rozwiązania swojego problemu, zgłaszając się na forum ma w dupie nastrój uber-top-uzytkowników i ich staż na forum ?

A może mi wczoraj podłączyli Internet albo światło do mojej wioski dopiero co doprowadzili ?

Popatrz na fora komputerowe, ile razy przewija się temat głupich sterowników.
  • Odpowiedz
@pies_dogeee: To teraz już nawet społeczność forów nie ma prawa decydować o tym jakie zasady w społeczności panują? Masz roszczeniową postawę i myślisz że ludzie istnieją tylko po to by ci pomagać.

No i nie odpowiedziałeś jak często ty pomagasz innym. Czy może pomoc to coś co daje się tobie a nie ty innym?
  • Odpowiedz
@plushy: xD kisnę

Oto mi właśnie chodzi, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie chcesz odpowiadać, olej sprawę. Ale nie, oczywiście znajdzie się jakiś Pan ktoś wszystkowiedzący i dorzuci swoje 3 grosze - "było", "LOL, sprawdź se sam", "masz bana na google", "przecież to takie proste".

Jak Ci powiem że pomagam na forach również, to Ci ulży ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciekawski: z jakiego niby powodu? Kupiłem go w sierpniu tamtego roku i cały czas mi świetnie służy. Jakieś info masz co do tej "czarnej listy"?

Edit: lol, komentarze i oceny z lat 2012 i 2013 mówią, że to jeden z najlepszych 500 Watt na tamtejszym rynku. Dopiero gdy Toshiba przejęła OCZ, to wszyscy zaczęli się burzyć, mimo że OCZ nadal produkuje wszystko samemu... o.O
  • Odpowiedz