Wpis z mikrobloga

@stekelenburg2: Zależy w jaki sposób to robił. Nie wiem bo nie oglądałem. Może zwrócił uwagę na to, że te przepisy są do zmiany i rozumie Chazana choć prawa trzeba przestrzegać. Nie wiem, nie widziałem. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem ścisłego przestrzegania prawa tam gdzie jest ono szkodliwe. Jakbym miał przestrzegać wszystkich durnych przepisów to bym się chyba już dawno powiesił.
Może zwrócił uwagę na to, że te przepisy są do zmiany i rozumie Chazana choć prawa trzeba przestrzegać.


@Velati: to jest bardzo wygodna, ale jednak niebezpieczna konstrukcja. Ciężko jest mi sobie wyobrazić przypadek, kiedy można się zgodzić z rozumowaniem w ten sposób, że przepisy do zmiany, to sobie nie będę przestrzegał. To jest ryzykowny precedens i burzy wszelki obiektywizm.

Ja osobiście nie jestem zwolennikiem ścisłego przestrzegania prawa tam gdzie jest ono
@drsadam: Wipler broni Chazana, Sommer broni Chazana, krul broni Chazana, całe KNP broni Chazana. Tylko wykopowi pseudokorwiniści, popłuczyny po palikocie, którzy leją na to że KNP jest KONSERWATYWNO-liberalne, plują jadem na Chazana.

Krul przed chwilą napisał na FB:

Przy okazji powtarzam: sprawa p.prof.Bogdana Chazana w ogóle nie dotyczy aborcji! Gdyby nie to, że mowa akurat o aborcji i o wierze chrześcijańskiej (a to, a nie np. estetyka, jest zapewne w 99%