Aktywne Wpisy

panna_kotta +222
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O

nieparzystokopytny +385
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS
Pobierz




źródło: NVvScyh5g0rsKuKVN305BVxoFC5csCWs
Pobierzźródło: 4192af00-ef7b-4e0c-ac98-c7cc63dac7a4
Pobierzźródło:
Pobierzźródło: images
Pobierzźródło: 00022C4YWWTGPBDY-C323-F4
Pobierz@eduardo-garcia: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ale wojaki wleciały dzisiaj
Jakim trzeba być idiota, żeby ciągnąć ten spin xD