Wpis z mikrobloga

@Piotrek7231: ale, że dr. Nawrockiego tutaj wkleiłeś, to ładnie cię tam musi cisnąć dysonans. Nie dziwię się, ale słuchaj! To nic złego przyznać się do błędu. Serio. Najgorzej to iść w zaparte oszukując samego siebie. Ja też kiedyś głosowałem na PO i też nie jestem z tego powodu dumny. To jeszcze czas 3x15 i takie tam. Ty też możesz porzucić ten syf!
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: no z tymi zdjęciami to też wtopa, bo Kaczyński nie spotykał się z Putlerkiem inaczej, niż na spotkaniach wielostronnych (na ten temat twój ryży idol też zresztą raczył publicznie skłamać) w odróżnieniu od pana premiera od Murańskiego. Po prostu Donaldinhio ma pewność, że tego nie sprawdzisz.
  • Odpowiedz