Wpis z mikrobloga

✨️ Jak wdzięczność może zmienić życie przegrywów
Przegrywy powinni przede wszystkim nauczyć się praktykować wdzięczność. Bądźcie wdzięczni za to co macie bo mogło być gorzej a i tak nie macie źle, nawet jesteście w świetnej sytuacji.
- macie dach nad głową
- macie co jeść
- żyjecie w jednym z najlepszych krajów do życia
- prawdopodobnie macie nawet pracę
- nie cierpicie na śmiertelną chorobę
- żyjecie w najlepszych możliwych czasach
więc na co wy narzekacie? Zamiast płakać że nie macie życia jak na instagramie to doceńcie to co już macie. Zobaczcie jak żyją ludzie w krajach trzeciego świata a wy. Mamusia płaci za was rachunki, sprząta, gotuje a ten jeszcze ma czelność marudzić...

#przegryw #bekazprzegrywow #blackpill #samotnosc #depresja

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: a no to spoko. Będziemy się męczyć 40 lat i babrać w gównie za minimalną bez perspektyw żadnych ale przynajmniej mamy gdzie spać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Super boomerska rada, aż mi się żyć zachciało.
  • Odpowiedz