Wpis z mikrobloga

Ale #feels coraz wiekszy z miesiaca na miesiac jest.. jeszcze niedawno byłem singlem smieszkiem poza kontrolą, w dupie ze zwiazkami cos tam zaliczone jakies blizsze znajomosci fajnie było ale po co heheh byc z kims jak mam czipsy i batony ... od dłuzszego czasu jednak z miesiaca na miesiac rosnie #tfwnogf .. czuje ze #!$%@? skoncze jak Benny Hill.. taki smieszek był a jak przyszło co do czego to znajda mnie po miesiacu martwego w jakiejs kawalerce bo #!$%@?łem na zawał z samotnosci trzymając batona marki Snickers w łapie Lol. ;_; #przemyslenia
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blaskun: Jeśli ktoś celuje w dziewczynę, której hobby to oglądanie seriali, mody i makijażu to faktycznie może być Sebą z osiedla, który się upija (tylko zauważ też jaka jest proporcja społeczna wśród partnerek takich Sebów - raczej są to osoby z podobnych środowisk i wtedy zachodzą de facto te same mechanizmy - tzn, chłopak czymś imponuje, wiadomo, że dla patologii to będzie co innego niż dla klasy średniej, wiadomo, że
  • Odpowiedz
@Blaskun: haha 1-0 dla ciebie dokładnie #!$%@? tyle zjebów sebów ma hobby typu jego golf III w gazie i dyskoteka i nie narzeka. Mnóstwo dziewczyn lezy i czeka na ksiecia... ale wracając do Sebów, mysle ze mój wpis , nieskromnie mówiac ma inne podłoze.. taki seba zjeb nie mysli nie ma w głowie na tlye oleju zeby sie zastanowic nad sobą zyciem przyszłoscią, on ma w głowie tak mało ramu
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: No i tu właśnie leży problem. Za dużo się myśli co by było gdyby...

Ja myślę, że trzeba być też bardziej egoistą i więcej myśleć o sobie niż o innych. Tacy w życiu mają łatwiej.

@HasamPoGalaktyce: Też wiem coś o tym, bo kiedyś byłem prawie 130 kilogramowym grubasem, ale niestety osobowości tak łatwo na siłce nie zmienisz.
  • Odpowiedz
@Blaskun: No nie zmienisz, ale to jest dobry początek - lepiej ziomek, który wie, że ma problem z osobowością, który zaczyna to zmieniać od jakichś faktycznych działań (już wszystko jedno czy to jest siłka czy astronomia) - bo wtedy zmieni się nastawienie ludzi do niego i będzie mu łatwiej zmienić też osobowość - od gościa, który nic ze sobą nie robi a stara się zmienić osobowość bo to jest skazane na porażkę.

Tzn:

1. Masz
  • Odpowiedz