Wpis z mikrobloga

Ale #feels coraz wiekszy z miesiaca na miesiac jest.. jeszcze niedawno byłem singlem smieszkiem poza kontrolą, w dupie ze zwiazkami cos tam zaliczone jakies blizsze znajomosci fajnie było ale po co heheh byc z kims jak mam czipsy i batony ... od dłuzszego czasu jednak z miesiaca na miesiac rosnie #tfwnogf .. czuje ze #!$%@? skoncze jak Benny Hill.. taki smieszek był a jak przyszło co do czego to znajda mnie po miesiacu martwego w jakiejs kawalerce bo #!$%@?łem na zawał z samotnosci trzymając batona marki Snickers w łapie Lol. ;_; #przemyslenia
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Wyrusz poznawać gazele hasające po centrach miejskich! Pamiętaj, jeśli martwisz się, że idziesz w stronę przegrywu to sobie nie pomagasz, musisz mieć nastawienie optymistyczne. Zresztą wyobraź sobie, jaka dziewczyna (poza hobbystycznie leczącą stulejkę @Jofridd) chciałaby gościa, którego historia to "muszę mieć kobietę bo umrę"? Zajmij się czymś jeśli nie chcesz różowymi paskami bezpośrednio to ci prędzej czy później jakiś różowy pasek się pojawi w zasięgu. Byleby nie
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: No ja rozumiem, dlatego warto znaleźć sobie jakieś zajęcie (bieganie, siłka, albo coś konkretniejszego, astronomia, kursy barmańskie, poezja chińska) - jak będziesz coś robił będziesz miał mniej czasu na myślenie/użalanie się, będziesz miał kontakt z ludźmi a mając jakąś pasję czy hobby różowe paski się tobą zainteresują. :)

Powodzenia!

@UltimateCraving: Sto trzydzieści siedem lat i dobrego gustu w kwestii kobiet przez resztę życia. (
  • Odpowiedz
@Jofridd: Jakby był wygryw, to by się nad sobą nie użalał.

@HasamPoGalaktyce: Gurwa co wy zawsze z tym hobby? Znam mnóstwo Sebów, których jedynym hobby jest upijanie się w weekend i mają gąski. Zresztą bawi mnie, to całe facet musi mieć hobby, bla bla bla, (najlepiej jakieś widowiskowe wtedy lachon jest podbudowany) a ile dziewczyn ma jakieś inne hobby oprócz oglądania seriali, mody i makijażu?
  • Odpowiedz