Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: Ostatnio też przytoczył, że jest pan Be, to samo ostatnio gadał Wojtek Ce kolega KAZIKA o ksywie KOWBOJ CZA-CZA, co oni mają z tym panem, bo ja tego nie rozumiem, podkreślanie ja pan, ja magister, ja student, to tak jak moja ciotka miała typa skazany za coś i pracę ograniczenie wolności miał robić, a ona mu tłumaczy-tu przyjdziesz, na 5 godzin w piątek, bo robota jest, później na 2,5
  • Odpowiedz