Wpis z mikrobloga

@MilaKa88: 3 h w konfesjonale??? Nieźle trzeba nagrzeszyć. Xiadz wyspowiada maryjolę, o 9-tej odprawi mszę dla młodzieży, po niej w konfesjonale srawek, i zejdzie im do sumy o 12-tej. Ciężki kawałek chleba taka posługa, ale może pleban weźmie sobie jakąś książkę do poczytania podczas tych skuciatych wyznań.
  • Odpowiedz