Aktywne Wpisy

PodniebnyMurzyn +374
#lekarz100k
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a pan lekarz sobie wtedy smacznie pospał, i jeszcze dostał zniżke na lexusa, bo sie uczył xD
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a pan lekarz sobie wtedy smacznie pospał, i jeszcze dostał zniżke na lexusa, bo sie uczył xD
źródło: image
Pobierz
Eugeniusz_Zua +39





źródło: Zrzut ekranu 2026-06-19 o 00.22.28
Pobierz( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 7778
Pobierz