Aktywne Wpisy

Qurvinox +556
ZwierzΔta pieprzone 5:50 i juΕΌ mi papierosami w mieszkaniu Εmierdzi

troglodyta_erudyta +137
Rozumiem nagonkΔ na lekarzy, ktΓ³rzy wykorzystujΔ
system i drenujΔ
budΕΌet NFZ fikcyjnymi zabiegami i dyΕΌurami, ale ta nagonka na lekarzy rozpΔtana na wykopie juΕΌ dawno straciΕa znamiona jakiegokolwiek zdrowego rozsΔ
dku i coraz bardziej przypomina tΕuszczΔ goniΔ
cΔ
lekarzy z widΕami i pochodniami niczym wiedΕΊmy za samo bycie lekarzem.
https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow
Na gΕΓ³wnej wylΔ dowaΕo oto znalezisko o tym, ΕΌe Naczelna Izba Lekarska otrzymaΕa 13 milionΓ³w zΕ na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma byΔ przeznaczona na ksztaΕcenie 1500
https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow
Na gΕΓ³wnej wylΔ dowaΕo oto znalezisko o tym, ΕΌe Naczelna Izba Lekarska otrzymaΕa 13 milionΓ³w zΕ na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma byΔ przeznaczona na ksztaΕcenie 1500





ΕΊrΓ³dΕo: IMG_5933
Pobierz