OutSiderX82 OutSiderX82 przedwczoraj, 15:54:46 via Wykop 1 + @Aruchna: Mało już ich zostało, praktycznie niewidoczne na drogach.
Aruchna Aruchna przedwczoraj, 15:56:53 via Android 0 + Zdjecie zrobilem wczoraj ale nie w Polsce tylko w Włoszech. Dopiero sie ucze robić zdjecia wiec pomyślałem ze wstawie tu i poczekam na opinie innych( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000010763
Pobierz