Aktywne Wpisy

krystian-stepaniak +114


real_scoria +18
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob





źródło: 717996159_1576958213992704_691967252184939697_n
PobierzTa princessa charlotte to też tymi dwoma językami raczej zbyt biegle nie włada, więc moim zdaniem trafiony.
ok namówiłeś idę na plac zabaw pobawić się z randomowymi dwulatkami
Tak 2 latkowie potrafią coś mowić i to coś to max jak bym to nazwał :)
Nie przesadzajmy po prostu. Kwestia jak to nazwać ale biegle to mówią może
Tylko sutannę załóż
@adek_sggw: Tak biegle mówią że większość 3 latków w badaniach nie przechodzi testu lustra.
@adek_sggw: a weź zdefiniuj biegle bo chyba masz błędna definicje
Pokaż mi jedno dziecko na świecie mające 2 lata nówiące płynnie