Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę górników, bambrów i wszystkich innych faworyzowanych grup zawodowych/społecznych w Polsce.

Hoduję trzodę chlewną, nikt nie chce kupić mojego towaru bo strach przed świńskim pomorem i co? Rząd kupi ode mnie interwencyjnie bo ja biedny i poszkodowany.

Mam sklep z tamponami i podpaskami i nikt nie chce ode mnie kupować bo wszystkie #rozowepaski w mieście przeszły menopauzę i co? Jajco bankrutuję, państwo ma w------e.

Jedzie górnik z kilofem r----------ć ulicę wiejską, podpalać opony i co? Wywalcza sobie wcześniejszą emeryturę czy coś innego.

Jadę sobie z kolegami ze związku hodowców toksycznych grzybów pod sejm podpalam pierwszą oponę i co? I trafiam na policyjny dołek, mam zarzuty i nic więcej.

J---ć bambrów, górników, stoczniowców, związki zawodowe i wszystkie inne wywyższające się kutwy.

#polityka #gospodarka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oddychanie_jest_przereklamowane: W historii wielu narodów miały miejsce wydarzenia takie, jak głód czy wojna. Wyobraź sobie, że w naszej części świata nastąpiła klęśka żywiołowa. Siedzisz w zimie bez prądu i ogrzewania. Węgla i ciepła nie ma, bo zamknąłeś kopalnie. Bez jedzenia, bo nikt go nam nie chce sprzedać, a własnych rolników nie mamy. Niby wolny rynek - i teraz każdy może zająć się produkcją węgla i jedzenia, skoro wzrósł popyt, ale
  • Odpowiedz