Wpis z mikrobloga

Zamiast rzucać bananami na lewo i prawo wystarczyło przywrócić wszystkie znaleziska, które zostały z automatu zakopane a bawiących się - jeszcze w trakcie zabawy! - przestrzec, czym to grozi i, że to manipulacja głosami.

Swoją drogą, zamiast reagować od razu, administracja wolała poczekać, by masowo banować, a potem jeszcze z dumą @maciejkiner pisze, że jak to dobrze, że nie można cofać zakopów, bo ma wszystkich na tacy.

No, gratuluję. Serio. Sprawę można było sprawę zamknąć w godzinę, ale to przecież nie w stylu administracji tego portalu. Gratuluję rozwiązywania problemów w najgorszy ze sposobów, tradycyjnie robicie to mistrzowsko.

#gorzkiezale #banujo #boldupy #maciejpsuje #oswiadczeniezdupy #dupa8 #oswiadczenie
  • 32
"Swoją drogą, zamiast reagować od razu, administracja wolała poczekać, by masowo banować"

@simperium: Ta, bo moderatorzy nie mają lepszych zajęć w wigilijny wieczór, niż siedzieć i czekać, kiedy komuś jakiś #!$%@? pomysł przyjdzie do głowy i reagować natychmiastowo. Bawiący dobrze wiedzieli czym to grozi, nawet pierwsze banany ich nie powstrzymywały
@anonim1133: ale dlaczego? Można było wszystko zamknąć w zarodku, a tymczasem znów administracja wolała poczekać do końca i potem dziwnie "sprzątać".

@muuzyk: nie raz pierwszy taka akcja się dzieje, po wcześniejszej chyba nie było żadnych ostrzeżeń, co dało zielone światło do kolejnych zabaw.

@kicioch: @Xanthia wiesz, jest zbyt dużo użytkowników, by wszystkich traktować jak dorosłych. Trzeba było nie promować wykopu na demotach.
@simperium: Większość z tych wykopowiczów na wykopie zachowywała się normalnie, w życiu by nikt nie pomyślał, że zakopią wszystko jak leci i będą się tak bawić, nikt tego nie mógł przewidzieć, zwłaszcza w nocy i to w Wigilię gdzie każdy chce sobie spędzić czas z rodziną, i tak szacunek dla Macieja i Elfika że się w ogóle pojawili :)
@simperium:

Popieram i dodatkowo powinno się wyłączyć te gówniane sugestywne informacje mówiące o tym, że "większość zakopała znalezisko".. jawna manipulacja + wyłączyć jakieś badziewne liczniki, które usuwają wykopy po iluś tam zakopach. Administracja ja wiem, że święta ale myślcie odrobinę.. myślcie.
@simperium: Pewnie, powinni ładnie poprosić "Moi kochani nie róbcie już tak, dobrze? To nieładnie tak się zachowywać" a skruszeni wykopowicze z pewnością zaprzestaliby swoich zabaw. W Mikołaja też wierzysz? :-)
@kicioch: @anonim1133: ale finalnie fotek Smoleńska nie było. Tutaj zaś nawet jeśli administracja nie była na bieżąco - choć to głupie tłumaczenie: tworząc wykop bierzesz pod uwagę fakt, że to "Zywy" organizm żyjący 24h/dobę , więc w święta też się go monitoruje - to zamiast wszystkich permanentie banować, powinna czasowo, bo sama nie reagowałą na czas, a ludzie się sami napędzali po prostu jeśli nie było reakcji. Brak reakcji, to
@anonim1133: dostałem kiedyś warna za to, że znalezisko było polityczne, choć tak je nie zaznaczyłem. Oczywiście, to, że zadałem pytanie, czy znalezisko jest dobrze zagrupowane (albo elfikowi albo shepardowi), to już to mieli w dupie.

Wykopowa zabawa to nie jest manipulowanie głosami.
@simperium: Jak nie manupulowanie jak manipulowanie?

Może trochę przesadzę z porównaniem.

Ale jak będę bawił się w gwałty na zlecenie i bez zlecenia zresztą też, ale to będzie tylko zabawa. To to już nie będzie gwałt?

Zabwa czy nie, słaba, powinna zostać zduszona w zarodku, bany są dobrą odpowiedzią, choć co do permów dla wszystkich sam nie jestem przekonany.

Wiesz, nie zawsze mają czas dla każdego pewnie. Wykop to kawał serwisu,
@kicioch: nie wiedziałem, że to jest właśnie warn, ale anonim przypomniał, więc cofam to, że nie ma warnów.

Manipulacja to stan w którym grupa się skrzykuje, by dane znalezisko wykopać / zakopać (często za tym stoi cel, czy to finansowy, czy wizerunkowy, jak masowe wykopywanie jkm).

@anonim1133: że administracja ma życie? Powiedz to moderacji onetu, gw, i całej reszty, która działała przez ten czas. Nie tłumacz administracji, bo zatrudnienie 10