Wpis z mikrobloga

@fidelio-fidelio: Zagranica się sypie, batyr o--------a jakiś szajs, bo postawił na p-----w, z których jedne właśnie wylądował na śmietniku historii, a drugi w-----ł na poważnie większość świata, a poparci mu leci na łeb na szyje, zarublika przekracza normy akceptowalne nawet dla pisowskich Januszy, więc pisowcy podkręcają propagandę łowiącą na najzasobniejszych dostępnych, mariuszowskich wodach XD
  • Odpowiedz