Aktywne Wpisy

Chłop miesiąc temu wszedł na #gielda za 90% oszczędności życia (150k PLN) i wszystko na czerwono 🙁
Protectorx +3
Biedni ludzie prowadzą te swoje wojenki bo im się jakiś strimer nie podoba aż z bólu d--y musieli wypluć frustrację w komentarzach pod Gotikiem o tym bo jakiś random pobił żula xD
Od jakiegoś czasu widzę, że nie tylko kiszak ma tu nietak coś z głową ale też frustraci którzy wylewają swoje żale bo im kiszak grę skrytykowałxDDDDDDDDDD
#kiszak
Od jakiegoś czasu widzę, że nie tylko kiszak ma tu nietak coś z głową ale też frustraci którzy wylewają swoje żale bo im kiszak grę skrytykowałxDDDDDDDDDD
#kiszak





źródło: a1714d3da0bcec90429f831ab6e2ec396b9219496f3a24893f2ed822c6342fe7
Pobierz