Wpis z mikrobloga

@Czapka_Piekarza: Kafał Rosno jaki jest taki jest, ale miał sporo racji co do niebieskiej Pandy, że oloholik bezrobotny, że stare juchy, że blaukarte, że to niedoszła 207ka, tylko na kolanach błagał, żeby go Jusia nie oskarżyła i mu nie przybili tej 207ki i więzienia. To się szanuje :)
  • Odpowiedz