Wpis z mikrobloga

@bardzospokojnyczlowiek: Zapoznaj się z podziałem na zwierzęta mięsożerne i roślinożerne. Człowiek praktycznie nie ma żadnych wyraźnych cech mięsożercy.

Masz tutaj pare cech, które posiada człowiek i są typowo roślinożerne:

1. Zęby: zęby trzonowe u mięsożerców są spiczaste i ostre. Nasze są przede wszystkim płaskie, służą do rozcierania pokarmu. Nasze „kły” nie przypominają kłów prawdziwych mięsożerców . Nie jesteśmy w stanie odgryźć nimi kawałek surowego mięsa przez skórę, a wcześniej oczywiście przegryźć zwierzęciu tętnice szyjne. Nie posiadamy również szczęki wypełnionej ostrymi zębami, tak jak
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: słuchaj, ja nie mam nic do gejów. Chcesz jeść chwasty to jedz. Tylko mi nie pieprz że psy i koty nie muszą jeść mięsa bo to po prostu kłamstwo. Nie dawanie im mięsa się bardzo źle dla nich skończy. Poza tym pies nie może zdecydować a wykorzystywanie w taki sposób ich sytuacji to już skrajne s-----------o i hipokryzja. Tak jak chrzest bez decyzji dziecka bo ani nie umie jeszcze
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: z tym układem jest akurat pomyłka. Powinno być ~x8

Co do 18 to chyba racja ale zapewne jest jakieś zwierze roślinożerne z dwoma sutami a mięsożerne już nie więc to dodali.

@Fox_Murder: A co mnie obchodzi Twój stosunek do gejów? Ośmieszyłeś się i zaczynają się wyzwiska. Skończ człowieku tę żenade, nawet nie
  • Odpowiedz