Wpis z mikrobloga

UWAGA: Wszelakie dyskusje z wojującymi gimbomięsożercami nie mają sensu.


To pryszczaci zakompleksieni ~16-19 latkowie przegrywające w życie i wyładowujący swoją agresje na ludziach, którzy w żaden sposób nie ingerują w ich życie...


Nie ma to jak merytoryczne argumenty, hum hum.

Psu
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: ale czemu kłamiesz? Pokaż mi dokładnie post w którym coś takiego napisałem. Nie znajdziesz go, bo może twój umysł nie działa zbyt sprawnie i tego nie widzisz, ale nie obrażam wegetarian, bo szanuje każdego (poza tobą). Ale beka trochę, że nie mając się do czego przyczepić, wymyślasz jakieś z d--y zdania, jeszcze bardziej pokazując jak bardzo cię boli XD
  • Odpowiedz
jeśli ktoś ma takie poglądy to niech się bawi, nic złego psu nie robi jeśli odpowiednio bilansuje diete. Puszki mięsne mają np. tylko 4-10% mięsa, pies lubi smak a nie "mięso". Jestem pewny, że taki zadbany pies jest dużo zdrowszy od większości burków.


@Wulfee: masz tam wyżej napisane.
  • Odpowiedz
Dobra wege dieta a dieta z mięsem prawie niczym się nie różni.


@chapeaunoir: No to jaki jest sens, żeby nie dawać psu zarówno mięsa jak i warzyw, a zastosować wobec niego dietę skrajną -wegetariańską? Bo ja widzę w tym tylko udziwnienie, większe koszta, większy wysiłek, poświęcony czas i jakieś spełnianie własnych wymysłów.
  • Odpowiedz
@Wulfee: bo ktoś ma takie poglądy? Jeśli laska uważa, że nie jest dla niej przeszkodą i stać ją na wege żarcie dla psa to niech go karmi. Jej sprawa i jeśli robi to dobrze psu nie dzieje się żadna krzywa.

Wykopki najbardziej wolnościowa społeczność w internecie...
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Ta dziewczyna daje wyraźnie do zrozumienia, że pies się upiera, ale "wierzy, że da radę"...

No i w zasadzie przyznajesz mi rację, że to po prostu wymysły. W zasadzie, to prościej jest psu dać mix tych diet niż wymyślać okrężne drogi, żeby chociażby m. in. jak sam powiedziałeś danie było dobrze doprawione i żeby psu smakowało.
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Przecież ten twój c-----y tekst już dawno został r-------y od góry do dołu, a twoją odpowiedzią na to było zrobienie nowego wpisu, w którym próbowałeś się bronić udawanym dystansem, wstawianiem wszędzie "xD" i "wykop fejs" (tak bardzo niegimbus), oraz kasowaniem komentarzy które nie pasowały ci do światopoglądu. Piszesz o rzeczach o których zwyczajnie nie masz pojęcia, a jak ktoś próbuje ci to wytłumaczyć, to nazywasz go gimbusem i stwierdzasz
  • Odpowiedz