Wpis z mikrobloga

@chapeaunoir: whoa, pies, który nie jest głodny. Zrobię filmik, na którym człowiek nic nie je, czy z tego wynika, że ludzie mogą niczym się nie żywić?

A twoją absurdalną tezę o psach żywiących się marchwią i otrębami już tu chyba obalaliśmy, choćby zdjęciami owych psów, na których widać typowe uzębienie mięsożercy, nijak nie podobne do uzębienia świni czy człowiek.
  • Odpowiedz
Na zbilansowanej diecie, pierdu pierdu. Zbilansowaną dietą mogą się zajmować dietetycy, a nie domorośli weganie karmiący psy mandarynkami.


Nie wiesz czy karmi ta dziewczyna swojego psa więc g---o możesz powiedzieć. Dokładny opis diety masz w jednym z linków.

Po tym co pisze odniosłem pewne wrażenie, ale to przez przypadki zamęczania kotów i psów na śmierć jestem wyczulony na takie sprawy.

CO
  • Odpowiedz
Dodatkowo istnieją pełnowartościowe mokre karmy dla psów smakujące identycznie jak puszki mięsne... moment moment? Sprawdźmy co znajduję się w dużej puszce karmy dla psa:


Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (wołowina min. 4%),


ziarna zbóż i ich produkty, substancje mineralne i witaminy.

Tak
  • Odpowiedz
@Tukan29: dobrze wiesz, że go usunąłem... Wiec ściemniaj i kręć dalej.


@chapeaunoir: XD nieśmiertelna beka z ciebie, napisałem żebyś nie wołał w ludzi, bo mają cie w dupie - usunąłeś, zapytałem się dlaczego usuwasz - usunąłeś, po czym dodałem, że możesz usuwać moje wpisy, bo mam w------e na ciebie - też usunąłeś :D Serio smutno mi się robi jak pomyślę o tobie, wyzywasz praktycznie każdego użytkownika wykopu, zakompleksiony
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: no, poza tym, że zupełnie inną - np. człowiek a pies.

Po drugie - to, że pies MOŻE być wszystkożerny nie znaczy, że mięso nie stanowi podstawy jego pożywienia i pozostałe składniki są czymś więcej, niż jedynie uzupełnieniem diety w przypadku braków pokarmu podstawowego.

Tak samo człowiek może pić swój mocz, gdy brak innych źródeł wody w pobliżu (nie, nie próbowałem, zrobili to za mnie inni), ale to nie
  • Odpowiedz
@Wulfee: bo jest w sumie trochę głupia, dieta wegeańska potrzebuje suplementów i powinna mu przygotowywać zmiksowane pokarmy dobrze przyprawione.


@chapeaunoir: Hahhah ja p------e, po co pisać, skoro Ty sam się orzesz? Skoro potrzebuje supli, to co to za wegańskość? Wiesz ile zwierzątków musiało umrzeć dla tych suplementów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
-Podaj mi przykład usuniętego postu, który dotyczył tematu a nie "beka z w-------a"


@chapeaunoir: Zwróć uwagę, że ciężko zacytować post, który jest k---a usunięty.

-Podaj mi przykład takiej sytuacji "a jak ktoś próbuje ci to wytłumaczyć, to nazywasz go gimbusem i stwierdzasz że "nie masz na to
  • Odpowiedz
@xqwzyts: jeśli ktoś nie potrafi podać sensownych argumentów i po prostu obnaża swój brak wiedzy? Myślisz, że wykopki potrafią przyznać się do błedu zwłaszcza w temacie wegetarianizmu?
  • Odpowiedz
O co chodzi z tą czekoladą? :)


@Rodriquez88: Zawiera teobrominę (swoją drogą to n------k powodujący, że czekolada poprawia humor), której psy nie trawią i mogą po niej umrzeć. Tak samo mają jeszcze koty, konie i papugi.
  • Odpowiedz
Podasz mi te argumenty? W tamtej odpowiedzi nie było ani jednego xD.


@chapeaunoir: Biorąc pod uwagę, że mówimy o TWOJEJ odpowiedzi, to faktycznie - w niej nie było ani jednego argumentu.

Czyli nie masz ani jednego
  • Odpowiedz