Wpis z mikrobloga

@chapeaunoir: Przecież ty k---a nic nie obaliłeś, jedyne twoje odpowiedzi tam to "zdanie wyrwane z kontekstu", "źródło podawałem co najmniej 10 razy" (nadal nikt go nie zobaczył), "mój post potwierdził weterynarz" (a k---a mój Królowa Elżbieta, i co teras), "zapomniałem dopisać xxx", "oj tam, prawie 100%", "A NIEPOTRZEBNY MANIPULUJE". Gadasz jakieś głupoty, a na argumenty odpowiadasz jak politycy - klucząc i nie odnosząc się do tematu.
  • Odpowiedz
@Stunek: to wymień mi punkty, których nie obaliłem. Przyznaj się, że nie rozumiesz o czym piszemy i p--------z głupoty aby tylko komuś dogryź....

Zresztą co miałem tam obalać, udawadniałem, ze wszystkie te rzeczy są kłamstwem. Źródła podawałem 10 razy i mogę ci podać je teraz, widziało je wiele osób ale g---o o tym wiesz głupcze.
  • Odpowiedz
Nawet jeśli psy rzeczywiście jakoś znoszą te wegetariańskie jedzenie, to i tak raczej nie powinno się im go podawać. Zwykłe jedzenie jest dla nich na pewno zdrowsze i pożywniejsze, a o to przecież chodzi, dostają więcej wartości odżywczych. Jeśli ktoś chce być wegetarianinem, to proszę bardzo, niech odmawia sobie potraw. Ale nie uważam, żeby takie rzeczy powinno robić się z psami, jak dla mnie to mimo wszystko wyrządzanie mu krzywdy. I żadne
  • Odpowiedz
To jest naturalne, że człowiek musi jeść mięso i to samo z psem i k---a powodzenia w "bilansowaniu diety" temu psu, jak nic innego do roboty nie ma. Wegetarianizm ma tyle sensu co oglądanie Wrestlingu w celu nauki o ludzkich limitach i sztukach walki.
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Źle się wyraziłem - powinien jeść mięso. Faktycznie, nie musi i może być schorowany albo coś. Jak ta, co na mirko pisała, że wyleczyła anemię czy tam leczy i ogólnie super, i dodała, że jest wegetarianką czy czymś tam.

Nie zrozum mnie źle - chcesz, to bilansuj sobie dietę itd. Ja wolę zjeść porządnie i zająć się swoimi sprawami.
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick:

To, że jakaś małolata miała anemie nie oznacza, że człowiek powinien jeść mięso i wegetarianizm jest szkodliwy. Zapewne anemia wśród mięsożerców występuje tak samo często albo i częściej.

"Wyjątkowość mięsa" według was to głównie B12 i białko zwierzęce zawierające 20 potrzebnych aminokwasów. Ale powtarzałem już to wiele razy, mamy (wegetarianie) to samo w nabiale ale również nawet pewna dieta całkowicie wegańska potrafi dostarczyć wszystkich składników pozyskiwanych z mięsa w tym
  • Odpowiedz